تخلیه چاه ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

تشخیص ترکیدگی ، لوله کشی و ترمیم لوله ها
مارس 15, 2019
لوله بازکنی ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
آوریل 11, 2019

تخلیه چاه ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

تخلیه چاه تهران , لوله بازکنی تهران -88741851- 22424396 - 66007020 -44173002 -44244080- ترمیم و حفر چاه - لوله بازکنی بصورت شبانه روزی.لوله بازکنی تخلیه چاه

همه کسانی که در منزل خود زندگی می کنند برای تخلیه چاه منزل خود باید اقدام کنند. برای تخلیه چاه منزل خود میتوانید از دو راه استفاده کنید، یکی مراجعه حضوری به اماکنی که تخلیه چاه و لوله بازکنی دارند و راه دیگر استفاده از اینترنت و سایت می باشد.

که به شما این امکان را می دهد بدون صرف وقت اضافی و هزینه به سایت مراجعه کرده و دستور تخلیه چاه منزل خود را بدهید.

دلایل پر شدن سریع چاه

همانطور که می دانید چاه منزل پر از آب های کثیف است و مواد موجود در آب باعث تولید لجن در داخل چاه می شود. و تولید لجن در داخل چاه اطراف چاه را پوشانده و موجب کاهش حجم چاه می شود و این یکی از دلایل سریع پر شدن چاه است.

بهترین حالت ممکن برای اینکه چاه منزل دیر رسوب کند این است که چاه را لایروبی کنیم که موجب می شود دیر به دیر رسوب بگیرد و در هزینه کلی شما برای تخلیه چاه و لوله بازکنی صرفه جویی شود.

منظور از لایروبی این است که افراد به داخل چاه رفته و کف چاه را می تراشد و چاه را از نظر حجمی بزرگتر می کنند تا فضا برای پر شدن چاه بسیار بیشتر شده و زود به زود تخلیه چاه صورت نگیرد.

لوله بازکنی

همه شما کاهش فشار آب را در منزلتان دیده اید، عوامل زیادی در کاهش فشار آب نقش دارند یکی از عوامل آب می باشد، همواره آب دارای املاحی است که وقتی در لوله ها حرکت می کنند جرم می بندند و موجب گرفتگی لوله می شود .

مثل گرفتگی لوله های وان، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و… که همه این فرایند مانند خون در بدن انسان است در داخل خون انسان چربی وجود دارد و در گذر از رگهای بدن در جداره رگ رسوب می کند و موجب انسداد رگ ها می شود که قلب از کار می افتد این دقیقا مشابه آب در لوله می باشد پس باید تا دیر نشده است آن را بر طرف کرد.

بعضی از افراد به داخل لوله ها اسید می ریزند تا گرفتگی لوله برطرف شود ولی این کار هیچ تأثیری بر گرفتگی لوله ندارد و حتی موجب خوردگی لوله خواهد شد.

روش های متداول در گرفتگی لوله

همانطور که اشاره شد آب در لوله مشابه خون در رگ می باشد و برای جلوگیری از انسداد رگ متخصصین از بالون برای از بین بردن چربی در جداره رگ ها استفاده میکنند،  مشابه همین کار را مهندسین استفاده کرده اند و استفاده از یک سیم مفتولی ساده می باشد.

برای این کار ابتدا درپوش لوله را باز کرده و سپس سیم مفتولی را به درون لوله برده و می توانید مقداری آب و تاید برای روان تر شدن استفاده کنید و سپس با سیم مفتول محکم به گرفتگی و جرم های درون لوله ضربه بزنید تا کاملا باز شود ولی اگر نتوانستید این کار را انجام دهید می توانید به افرادی که تخصص در این زمینه دارند بسپارید.

و این کار به راحتی به وسیله اینترنت و با کمی حوصله و با سرچ کردن در امور لوله بازکنی انجام می شود و می توانید از تخلیه چاه و لوله بازکنی ها برای انجام این کار استفاده کنید.

تخلیه چاه 

گروه های زیادی در تمام نقاط ایران وجود دارند که می توانید برای تخلیه چاه و لوله بازکنی با آن ها تماس گرفته و به بهترین نحو تخلیه چاه منزل را به آن ها بسپارید تخلیه چاه یکی از کار های خدماتی می باشد که باید نیروی کادر مجرب و متخصص این کار را انجام دهند و برای این کار که باید ابزار لازم را به همراه داشته باشند، استفاده از ماشین و لوله های تخلیه چاه معیوب باعث ریختن مواد درون چاه به بیرون شده و بوی نامطبوعی خواهد داشت.

و همچنین استفاده از پمپ با صدای زیاد موجب آزار اذیت همسایگانی خواهد شد که در اطراف منزل قرار دارند، پس برای تخلیه چاه همچنین تمام وسایل و ابزار آن را بازدید کنید که این مسائل تا حد ممکن رفع شود.

روش های تخلیه چاه  

به دلیل رسوب بستن زیاد در چاه فاضلاب و توالت ها بهتر است از پمپ های لجن کش بسیار قوی و یا ماشین های ساکشن استفاده شود برای تخلیه چاه باید یک لوله قطور را به درون چاه بفرستید سر دیگر شلنگ را به پمپ وصل کنید یکی از این وسایل که باید حتما چک شود لوله لجن کش میباشدکه باید دارای قطر مطلوب باشد و در هنگام مکیدن پمپ فشار بالا را تحمل کند و پایداری داشته باشد وگرنه موجب پاره شدن لوله تخلیه چاه شده و اثرات بسیار نامطلوبی را به وجود خواهد آورد.

نکته ی بعدی که بسیار مهم می باشد قرار دادن لوله در چاه می باشد، یک سر لوله که به درون چاه قرار می دهید نباید به ته چاه برخورد کند زیرا موجب گرفتگی لوله شده و گل و لای زیادی را به درون لوله کشیده و موجب فشار زیاد بر موتور پمپ شده و اثرات نامطلوبی به همراه خواهد داشت و همیشه لوله را در چند سانتی متری از ته چاه قرار دهید.

مکانیزم تخلیه چاه توسط این ماشین لجن کش به گونه ای است که تمام فضولات را از چاه به بیرون می آورد و برای تفکیک مقدار فضولات بیرون آمده می توان از دستگاههای پیشرفته استفاده کرد که بتوانیم آزمایش های لازم را برای انسداد چاه انجام دهیم.

تشخیص پر شدن چاه فاضلاب برای افراد مشکل است و بین اینکه آیا چاه گرفته است یا لوله تفاوتی نیست برای این کار شما می توانید دنبال متخصصین و سرویسهای مربوط به تخلیه چاه بروید، و این افراد به منزل شما آمده و با داشتن فنر های مخصوص لوله را باز می کنند و اگر انجام دادن این کار موجب شد که مسیر فاضلاب به حالت عادی برگردد که نیاز به هزینه ندارد در غیر این صورت باید حتما تخلیه چاه صورت گیرد.

چرا که افراد بدون توجه به این موضوع هزینه اضافی برای تخلیه چاه منزل انجام می دهند. پس آنچه نتیجه می گیریم این است که حتما برای تخلیه چاه و لوله بازکنی با گروه ها معتبر و با تجربه برای این کار تماس بگیرید.

شرکت خدمات فنی بهمن آماده است تا در هر ساعت کاری از جمله شبانه روزی امور لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی، لوله کشی سرد و گرم، رفع نم، رفع بوی بد فاضلاب، ترمیم لوله کشی فاضلاب، لایروبی، حفر چاه کهنه، حفاری چاه نو، طوقه چینی، کول گذاری، تانکر های ۶۰۰۰ تایی و ۱۲۰۰۰ تایی با پمپ مکنده لجنکش ساکشن و رفع گرفتگی، رفع نم رطوبت و…

شرکت خدمات فنی بهمن در اسرع وقت و حتی در ایام تعطیلات و در تمام نقاط تهران بزرگ دارای کادر مجرب و متخصص سرویس می دهیم.

(هدف ما جلب رضایت شماست).

مشاهده شماره تماس ها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button