بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

لوله بازکنی تخلیه چاه ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

تخلیه چاه ژاندارمری ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
فوریه 22, 2020
حل مشکلات گرفتگی لوله های فاضلاب ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
فوریه 22, 2020

تخلیه چاه تهران , لوله بازکنی تهران -88741851- 22424396 - 66007020 -44173002 -44244080- ترمیم و حفر چاه - لوله بازکنی بصورت شبانه روزی.لوله بازکنی تخلیه چاه تخلیه چاه با دستگاه های مدرن و مجهز کدام ساختمان اداری، مسکونی، دولتی و یا خصوصی را می شناسید که به خدمات تخلیه چاه نیاز نداشته باشد. البته باید بدانید خدمات شرکت های تخلیه چاه صرفا به این موضوع محدود نمی شود. منظور از تخلیه چاه این است

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه
اگر به دنبال یک خدمات لوله بازکنی عالی در منطقه نیاوران، فرمانیه و افسریه تهران هستید با ما همراه باشید تا با بهترین لوله بازکنی نیاوران، تخلیه چاه نیاوران، لوله بازکنی فرمانیه، تخلیه چاه فرمانیه، لوله بازکنی افسریه، تخلیه چاه افسریه آشنا شوید.
گرفتگی لوله های فاضلاب در دنیای آب و فاضلاب پدیده ای عادی به نظر می رسد و روزانه در منطقه محدودی از شهر ممکن است چندین مورد گرفتگی لوله های فاضلاب رخ دهد.

در چنین مواقعی بهره مندی از خدمات شرکت هایی که بدین منظور به وجود آمده اند بکار می آید. گرفتگی لوله ها می تواند شامل گرفتگی در لوله های فاضلاب حمام، دستشویی، ظرفشویی، روشویی یا کفشوی و … باشد. در هر یک از این موارد متخصصین لوله بازکنی ترفندها بخصوصی را جهت باز کردن گرفتگی لوله ها بکار میگیرند.

به عنوان مثال در مورد فاضلاب ظرفشویی گرفتگی لوله های می تواند ناشی از روغن، کف، تفاله چای و باقی مانده غذا باشد که رفع گرفتگی از جنس خود را می طلبد اما در مورد فاضلاب های حمام و توالت این مسئله به ترتیب بیشتر ناشی از کف صابون، مو، تیغ، دستمال کاغذی و فضولات است و گرفتگی در سایر موارد لوله های فاضلاب نیز به همین منوال.

جهت پیشگیری از مواجهه با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب ساده ترین راه ممانعت از ورود آشغال به درون لوله هاست. بدین منظور می توان از صافی هایی که در انواع مختلف و برای استفاده در هر یک از این مکان ها طراحی شده و در بازار وجود دارند استفاده کرد.
گرفتگی لوله های فاضلاب چگونه صورت می گیرد؟
لوله های فاضلاب دارای قطر کمی بوده و طراحی آنها بگونه ای است که تنها آب و فاضلاب را منتقل و از خود عبور می دهند نه انواع آشغال و مواد ریز و درشت اضافی. علاوه بر کم بودن قطر، این لوله ها دارای خمیدگی های مختلفی نیز می باشند که معروف ترین آنها سیفون است. این خمیدگی ها توسط زانویی هایی ایجاد می شود تا لوله را به مقصد مورد نظر برساند. احتمال گرفتگی لوله ها در این نواحی بسیار بیشتر از سایر قسمتهای لوله می باشد.
گرفتگی لوله ها بر اثر روغن و چربی
مواد روغنی و چسبنده که بیشتر در فاضلاب های آشپزخانه ای مشاهده می شوند از عمده علل گرفتگی لوله های فاضلاب می باشند. ورود این نوع مواد به درون لوله ها می تواند منجر به تسریع در فرایند گرفتگی لوله ها شود بدین صورت که انواع روغن و چربی بر دیواره لوله ها چسبیده و به دنبال آن مواد دیگری چون تفاله چای یا سایر مواد غذایی وارد شده به لوله ها به دیواره ها می چسبند.

این امر در نواحی مثل خمیدگی های لوله های فاضلاب بیشتر است و لایه ای رسوب در آنها ایجاد می شود با تکرار چندین باره این پروسه در نهایت لوله های فاضلاب در اثر افزایش ضخامت رسوب آشغالها می گیرند و انسداد لوله های فاضلاب پدید می آید.
راهکار رفع مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب
به هر علتی که باشد پس از ایجاد انسداد و گرفتگی در لوله های فاضلاب بایستی به دنبال راهکار عملی برای برطرف کردن این مشکل بود؛ رفع مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند به یکی از روشهای زیر انجام شود:
–         استفاده از چاه بازکن دستی
این روش اولین راه حل در مواجهه با مشکل گرفتگی لوله است که توسط خودتان انجام می پذیرد و با وسیله ای به نام لوله باز کن دستی انجام می شود. در صورت نداشتن لوله باز کن دستی استفاده از دست نیز در موارد خفیف گرفتگی لوله ها می تواند موثر واقع شود.
–         استفاده از محلول های شیمیایی قوی
در این روش از محلول های اسیدی برای باز کردن لوله های گرفته استفاده می کنند که علی رغم مفید بودن روش معایبی از جمله خوردگی لوله ها را نیز در پی دارد.
–         بکارگیری ژنراتور لوله بازکنی
این شیوه در موارد شدید گرفتگی لوله ها بکار گرفته می شود و بایستی توسط افراد وارد در این حوزه انجام شود.
–         استفاده از دستگاه تراکم هوا
دستگاه تراکم هوا یا چاه بازکن برقی نیز که با ایجاد فشار هوا منجر به رفع انسداد لوله ها می شود روش دیگری است که توسط پرسنل شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام می پذیرد.
خدمات فنی بهمن یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات در لوله بازکنی نیاوران، تخلیه چاه نیاوران، لوله بازکنی فرمانیه، تخلیه چاه فرمانیه، لوله بازکنی افسریه و تخلیه چاه افسریه می باشد. جهت استفاده از خدمات شرکت خدمات فنی بهمن می تواند با شماره های مربوطه تماس حاصل نمایید.

شرکت خدمات فنی بهمن در تمام شبانه روز فقط با یک تماس در کنار شماست انجام خدمات لوله بازکنی تخخلیه چاه رفع نم نشتی لوله و رفع رطوبت و… در اسرع وقت برای شما شهروندان در سراسر تهران بزرگ و حومه

مشاهده شماره تلفن ها 

2 دیدگاه ها

  1. فلاحی گفت:

    آقای کرمی کارتون خیلی خوب هست
    هم قیمت خوب هم کار تمیز انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *