لوله بازکنی سید خندان ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

لوله بازکنی پاسداران ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
می 10, 2019
تخلیه چاه ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
می 22, 2019

لوله بازکنی سید خندان ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

لوله بازکنی ارزان سید خندان:

لوله بازکنی سید خندان به وسیله به روزترین تجهیزات و ماشین ها می تواند هرگونه عملیات لوله بازکنی، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، حفر چاه و … را در کمترین زمان برای شما انجام دهد.

لوله بازکنی مواقعی مورد نیاز است که چاه فاضلاب گرفته باشد و یا اختلالاتی در سیستم فاضلاب ساختمان شما پیش آمده باشد. برای حل این مشکل شما باید به دنبال حر فه ای ترین افراد ممکن در این زمینه که از تجهیزات حرفه ای استفاده می کنند باشید. تا دردسر ها و مشکلات لوله بازکنی را به کمترین حد خود برسانید.

از آنجایی که لوله بازکنی سید خندان از بهترین تجهیزات و ماهر ترین افراد در این زمینه استفاده می کند شما می توانید با آسودگی خاطر، تمام خدمات مورد نیاز خود را از کادر با تجربه لوله بازکنی سید خندان بخواهید.

لوله بازکنی سید خندان قیمت لوله بازکنی ره چگونه محاسبه می کند؟

اگر که به دنبال یک لوله بازکنی ارزان هستید باید بگوییم از آنجایی که لوله بازکنی سید خندان، قیمت لوله بازکنی را بر اساس نرخنامه ای که توسط اتحادیه ارائه میشود محاسبه می کند، پس شما می توانید از هزینه هایی لوله بازکنی سید خندان که برای شما بر آورد می کند مطمئن باشید.

زیرا مقرون به صرفه ترین هزینه ها برای شما محاسبه شده است البته محاسبه هزینه های لوله بازکنی می تواند به عوامل متفاوتی بستگی داشته باشد که ما در زیر بعضی از این عوامل را برای شما بررسی خواهیم کرد.

محل گرفتگی لوله

یکی از عواملی که می تواند تاثیر زیادی در قیمت لوله بازکنی داشته باشد محل گرفتگی لوله باشد. اگر که گرفتگی لوله به صورتی باشد که بتوان به کمک فنر ها رفع شود می تواند هزینه کمتری برای شما داشته باشد؛ اما اگر این گرفتگی مربوط به چاه ساختمان باشد که نیازمند تجهیزات تخصصی تر و زمان بیشتر برای رفع گرفتگی می باشد. باعث می شود هزینه بالاتری برای رفع گرفتگی محاسبه شود.

پرشدن و تخلیه چاه

در ساختمان هایی که سال های زیادی از ساخت آنها می گذرد و سیستم فاضلاب آن به گونه ای می باشد که به فاضلاب شهری متصل نیست، ممکن است پر شدن چاه و یا گرفتگی لوله ها رخ دهد که برای حل این مشکل یا باید تخلیه چاه اقدام کند و یا می توان به حفر چاه جدید پرداخت.

البته حفر چاه جدید می تواند هزینه ها را چند برابر کند اما در بعضی موارد به دلیل فرسودگی ها امکان تخلیه چاه وجود ندارد و می بایست حتما چاه جدیدی برای ساختمان حفر شود.

استفاده از تجهیزات خاص و مدرن

اگر شدت گرفتگی به گونه ای باشد که برای لوله بازکنی ناچار به استفاده از چند روش و یا تجهیزات و نیروی بیشتری باشد هزینه ها نیز به گونه ای محاسبه می شود که شامل تمام روشها، نیروها و تجهیزات باشد.

البته از آنجایی که نیروهای متخصص لوله بازکنی سید خندان تجربه کاری بالاتری را در زمینه دارند معمولا مشکل گرفتگی را به گونه ای حل می کنند که به کمترین نیرو و تجهیزات نیاز باشد تا بتوان هزینه ها را برای مشتری به کمترین حد خود برساند.

لوله بازکنی به چه روش هایی انجام می شود؟

بسته به مشکل به وجود آمده راه های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی وجود دارد که طبق تشخیص متخصص بهترین روش به کار گرفته می شود تا در سریع ترین زمان و بدون دردسر و مشکل رفع شود.لوله بازکنی سید خندان برای آشنایی بیشتر شما در زیر انواع روش هایی که توسط آن می توان لوله بازکنی را انجام داد، آورده است.

لوله بازکنی توسط تراکم هوا

یکی از روش های لوله بازکنی، لوله بازکنی توسط تراکم هوا می باشد که در مواردی که لوله ها به دلیل وجود خاک در لوله ها دچار گرفتگی شده است، از این روش برای رفع گرفتگی استفاده می شود.

در این روش به کمک تلمبه زدن، هوا در درون دستگاه فشرده می شود و سپس با قرار دادن دهانه ی دستگاه بر روی لوله هوای فشرده شده با فشار وارد لوله می شود و باعث می شود خاک هایی که در لوله گرفتگی ایجاد کرده است حرکت کنند و لوله باز شود.

لوله بازکنی توسط فنر لوله بازکنی برقی

در این روش که بیشتر برای گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی استفاده می شود فنر هایی به شکل های مختلف و با انعطاف پذیری به کار گرفته می شود که این فنرها بر سر دستگاه وصل می شود و با روشن شدن دستگاه شروع به چرخیدن می کنند، سپس با وارد کردن این فنر ها به داخل لوله هر چیزی که باعث گرفتگی لوله شده است به سمت چاه هدایت شده و لوله باز می شود.

لوله بازکنی توسط تلمبه دستی

این روش که یکی از قدیمی ترین روش هایی است که در خانه ها استفاده می شود. برای گرفتگی هایی که به صورت سطحی هستند استفاده می شود از آنجایی که این روش نیازمند تخصص خاصی نمی باشد شما می توانید به راحتی با تهیه این تلمبه های دستی گرفتگی ها را رفع کنید و سپس با باز کردن آب گرم پاکسازی را کامل کنید.

لوله بازکنی توسط روش های خانگی

در صورت در دسترس نبودن تلمبه های دستی شما می توانید برای لوله بازکنی از مواد مخصوص بازکردن لوله و یا اسید های مخصوص این کار که در مغازه ها فروخته میشود استفاده کنید. این روش نیز می تواند برای گرفتگی های سطحی کاربرد داشته باشد که توصیه می شود کمتر به سراغ آن ها بروید.

طبق تجربه نیرو های لوله بازکنی سید خندان برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها چه کار هایی باید انجام دهیم؟

از قدیم شنیده ایم که پیشگیری بهتر از درمان است. این اصطلاح می تواند برای لوله بازکنی نیز مورد استفاده قرار گیرد، زیرا شما می توانید با رعایت نکات کوچک از به وجود آمدن گرفتگی لوله و دردسر های لوله بازکنی پیشگیری کنید. این نکات شامل این موارد زیر می باشند:

     به هیچ عنوان روغن را به داخل سینک نریزید

•     مانع از ورود پس ماند غذا و چربی ها به داخل چاه شوید، که برای این کار می توانید از صافی های کوچک استفاده کنید

     اگر حمام سرویس بهداشتی شما در یک محل واقع شده است وسایل حمام را دور از توالت قرار دهید

     به هیچ عنوان دستمال را به درون توالت فرنگی نیندازید

همواره شرکت خدمات فنی بهمن آماده است تا در هر ساعت کاری از شبانه روز در امور لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی، لوله کشی سرد و گرم ، رفع نم، رفع بوی بد فاضلاب ، ترمیم لوله کشی فاضلاب، لایروبی، حفر چاه کهنه، حفاری چاه نو، طوقه چینی، کول گذاری، تانکر های ۶۰۰۰ هزار تایی و ۱۲۰۰۰ هزار تایی با پمپ مکنده ، لجن کش، ساکشن، و رفع گرفتگی و رفع نم رطوبت و… نیز ما در کنار شما عزیزان هستیم تا به مشکلات شما در همه نقاط تهران بزرگ حتی در ایام تعطیلات رسیدگی داشته باشیم.(باسپاس)

(هدف ما جلب رضایت شماست).

شماره تلفن ها 

Call Now Button