لوله بازکنی ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

تشخیص ترکیدگی ، لوله کشی و ترمیم لوله ها
مارس 15, 2019
راه های تشخیص ترکیدگی لوله
آوریل 28, 2019

لوله بازکنی ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

لوله بازکنی

چاه بازکنی، روشهای لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی ، ژنراتور لوله بازکنی

لوله بازکنی؛ در دنیای مدرن امروزی، با سبک و سیاق قدیمی و استفاده از روشهای قدیمی دیگر پاسخگو نیاز بازار نخواهد بود. برای همین است که، در سالهای اخیر حرفه لوله بازکنی، با پیشرفت فناوری و تکنولوژی همسو شده است.

لوله بازکنی:

زمانی که مشکل فنی در منزل پیش می آید، غالبا اولین نفر آقایان هستند که اقدام به تعمیر و مسئله یابی می کنند. تا بتوانند بدون نیاز به متخصص فنی کار و یا سرویس کار حرفه ای، مشکل به وجود را حل کنند. ولی واقعیت این است که هر کسی را بهر کاری ساختند، و بهتر است در مواقعی که متوجه گرفتگی لوله آب یا فاضلاب شدید، از خدمات تاسیساتی لوله بازکنی که با سالها تجربه و دارا بودن افراد متبحر و کاردان، در این عرصه فعالیت دارند تماس بگیرید. تا مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین نحو حل شود.

لوله بازکنی و اقدامات اولیه در منزل:

اگر به هر دلیلی خواهان این هستید که ابتدا خودتان برای حل مشکل پیش قدم شوید، و اگر جواب نگرفته اید به دنبال موسسات حرفه ایی بروید.ما چند راهکار مطمئن و البته سنتی را پیش روی شما می گذاریم :

مسلما پیشگیری بهتر از درمان است. لذا بهتر است با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و نحوه استفاده درست از وسایل و امکانات اطرافتان، نیاز به تعمیر و  تعمیر کار حرفه ای را به حداقل برسانید. به طور مثال استفاده از چاه بند می توانید از سقوط شی، در داخل چاه یا لوله جلوگیری کند، و یا در رابطه با سینک ظرفشویی، استفاده از یک آبکش با سوراخ های ریز که فقط آب از آن قابل عبور باشد، باعث خواهد شد تا ذرات غذا وارد لوله نشود.

رعایت همین نکات ریز و مهم موجب خواهند شد تا حد زیادی از گرفتگی لوله جلوگیری شود. استفاده از آب جوش در اکثر موارد به طور سنتی، در منازل استفاده میشود و در بعضی مواقع در صورت حاد نبودن مشکل، می تواند مشگل گشا باشد.در قدیم از چاه بازکن یا تلمبه برای بازکردن لوله بسیار استفاده می کردند امروزه نیز با توجه به وجود وسایل پیشرفته باز هم افرادی هستند که به طور سنتی از تلمبه استفاده می کنند.

این روش گاهی جوابگو بوده به هر حال امتحان کردن آن ضرری ندارد، استفاده از مواد شیمیایی قوی، که مرتب تبلیغات آن را در تلویزیون، بیلبورد های تبلیغاتی و… شاهد هستیم بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است، و خیلی از افراد امتحان کردن آن را یک تجربه می دانند. و اگر شانس همراهی کند و کیفیت محصول خوب باشد، و از طرفی مشگل گرفتگی لوله، با این روش وجود خواهد داشت. البته رعایت کامل نکات ایمنی در استفاده از این روش بسیار حائز اهمیت است.

اما اگر به هر دلیلی باز هم لوله دچار گرفتگی شود بهترین راه حل انتخاب یک موسسه خدماتی لوله بازکنی مدرن و مکانیزه با تجهیزات بروز است تا رفاه و راحتی سریعتر و در کوتاه ترین زمان به مشتری منتقل شود.

موسسات خدماتی لوله بازکنی و نحوه خدمات رسانی به مشتریان :

سینک ظرفشویی را در نظر بگیرید یا لوله سیفون دستشویی ، اگر به هر دلیلی کارایی خود را از دست بدهند بسیار برای افراد منزل مشکل ساز خواهد شد. در واقع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی، اغلب برای بانوان در حکم یک کابوس است که آشپزخانه تمیز و پاکیزه آنها را آلوده و کثیف خواهد کرد، لذا برای رهایی از این مشکل خواهان خدماتی مطمئن و بروز از موسسات لوله بازکنی هستند.

نوع خدمات این موسسات باید به نحوی باشد تا دلیل انتخاب مشتری، از بین تعداد زیادی موسسات خدماتی حرفه ای در بازار شود:

     در دسترس بودن موسسه خدمات لوله بازکنی

     دارا بودن تیم مختصص و کاردان در موسسه جهت اعزام به محل مورد نظر مشتری

     تشخیص صحیح عیب و مشکل لوله گرفته شده

     برطرف کردن مشکل با بهره گیری از بهترین روش ممکن

     تصمیم استفاده از دستگاه تراکم هوا، فنر لوله بازکنی معمولی یا فنر لوله بازکنی برقی، که این تصمیم گیری مستقیما با تجربه کارشناس ارسال شده به محل ارتباط دارد . متخصص و افراد وارد به کار، با اندازه گیری شدت گرفتگی لوله می توانند تصمیم درست و نهایی را اتخاذ کنند.

۱ .    دستگاه تراکم هوا، فشار هوا را با قدرت زیاد وارد لوله می کند و باعث از بین رفتن و یا جابه جا شدن عامل گرفتگی لوله می شود. در این مرحله با باز شدن لوله کار اتمام می یاید.

۲ .    استفاده از ژنراتور لوله بازکنی، که بسیار شایع است، در صورت تشخیص حاد بودن گرفتگی لوله توسط کارشناس استفاده می شود.عموما نمی توان یک روش را برای انواع گرفتگی لوله ها تجویز کرد، در واقع هر نوع گرفتگی برای باز شدن نیاز به یک روش مناسب و خاص خود، با استفاده از تجربه کارشناس دارد.

بنابراین توصیه ما به شما برای انتخاب یک لوله بازکنی حرفه ای این است که :

•    ( در صورت بروز مشکل حتما با موسسات خدمات لوله بازکنی مجاز تماس بگیرید.)

•     درک درست افراد متخصص و کار بلد از ارزش زمان مشتری، باعث خواهد شد تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل حل شود. و این یک مزیت رقابتی بزرگ، از طریق یک موسسه حرفه ای برای مشتریان می باشد.

•     سرعت پاسخگویی و مشاوره با کارشناسان، نشان دهنده توجه موسسه به مشتری می باشد.

     اعزام نیروی متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر

     آموزش افراد متخصص و متبحر با تکنولوژی روز دنیا برای تشخیص سریع و عیب یابی و همچنین رطوبت و نشتی لوله

     احترام به مشتری و رعایت اصول مشتری مداری، توسط موسسه

•     خدمات پیگیری نظرات مشتری بعد از اتمام کار جهت بهتر شدن روند کار موسسه جهت ارتباط با مشتری

     وجود تجهیزات تخصصی چون، دستگاه کمپرسور هوا ، فنر لوله بازکنی معمولی و یا برقی ، و واتر جت پیشرفته ، که با استفاده از هر یک به نوع گرفتگی لوله و نظر کارشناس بستگی دارد.

•     آماده ارائه خدمات و پاسخگویی در طول شبانه روزی در کنار تمام موارد ذکر شده، رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت لوله بازکنی ، امتیازی با ارزش از نظر مشتری می باشد.

مشاهده شماره تماس ها

Call Now Button