حفر چاه و لایروبی

تخلیه چاه مطهری
ژانویه 1, 2020
لوله بازکنی میر داماد
ژانویه 1, 2020

حفر چاه و لایروبی

حفر چاه و لایروبی، را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در شرکت ما تجربه کنید:

حفر چاه و لایروبی ، همواره یکی از پر مشقت ترین امور ساختمانی بوده است . با اینکه قدمت حفر چاه برای استفاده های گوناگون در ایران شاید پیشینه ای چند هزار ساله داشته باشد ، اما همواره این موضوع ، حتی با وجود پیشرفت های زیادی که صورت گرفته است یکی از سخت ترین امور ساختمانی بوده است .

البته حفر چاه و لایروبی امروزی، تفاوت های بنیادین و اساسی با کندن و حفاری به روش سنتی و همینطور لایروبی سنتی دارد . اما همچنان این امر یکی از سخت ترین امور ساخت به حساب می آید . گر چه مقنی ها نسبت به گذشته، با وجود دستگاه ها و سیستم های نوین امروزی تقریبا کار ساده تری جهت حفر چاه و لایروبی پیش رو دارند، اما حساسیت ها و سختی های این کار ، به دلیل نامشخص بودن وضعیت زمین در مناطق گوناگون، هنوز یکی از پر خطر ترین کارهاست .

ما در شرکت سعی کرده ایم با وجود تمامی سختی هایی که این کار به همراه دارد، بهترین کیفیت کند و کاو و لایروبی را به مشتریان محترم ارائه دهیم . تجربه و تخصص بالای ما در حفر چاه و لایروبی ، به ما در راستای تامین رضایت مشتریان کمک شایانی نموده است . ما با بهره گیری از نوین ترین متدهای حفر چاه و لایروبی و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات حفاری چاه و دیگر تجهیزات مربوط به لایروبی ، همواره به عنوان یکی از برترین مراکز پایتخت در این حوزه مطرح بوده ایم .

چگونگی حفر چاه و لایروبی در مجموعه ی تخصصی و معتبر ما :

در یک اشاره ی گذرا به خدماتی که ما در این حوزه ، به مخاطبان و مشتریان عزیز ارائه می دهیم ، می توان فهرست خدمات را طبق خدمات زیر تشریح کرد :

•     حفاری چاه جدید
•     کندن و حفاری انباری چاه و میل چاه
•     کول گذاری چاه ، در حالتی که جداره چاه ریزشی باشد و سست بودن آن سبب ریزش گردد
•     طوقه چینی چاه های حفاری شده
•     حفر چاه و لایروبی و همچنین اصطلاحا گلدان گذاری چاه
•     تبدیل و انتقال چاه قدیمی و غیر قابل استفاده به چاه جدید
•     حفر چاه و لایروبی چاه های آب
با توجه به این خدمات در ادامه مطلب ، شما را با حفر چاه و لایروبی بر اساس خدمات یاد شده ، برای شما مخاطبان عزیز با ارائه ی توضیحات مختصری ، روشن تر خواهیم کرد .

حفر چاه و لایروبی چاه جدید :

برای حفاری چاه جدید ، ما در مجموعه بزرگ و تخصصی خود، با بهره گیری از بهترین و با تجربه ترین مقنی کاران و استادکاران حفاری ، چاه را با هر عمقی که نیاز باشد، بر اساس استانداردهای مشخص و الزامی این امر حفر و در بهترین حالت جهت بهره گیری از آن جهت آب یا فاضلاب ، به شما مشتریان عزیز تحویل می دهیم .

کندن و حفاری انباری چاه و میل چاه در شرکت حفر چاه و لایروبی تخصصی ما :

در این مرحله از کار که حفاری چاه با پیشرفته ترین سیستم ها و تجهیزات امروزی از جمله دژبر ها صورت می گیرد، چاه با بهینه ترین معماری که همان هرم گونه کندن چاه ها است، برای مشتریان به بهترین نحو انجام می دهیم . در حفر چاه و لایروبی می توان این مرحله را با وجود استفاده از ماشین آلات به روز، یکی از سخت ترین مراحل کار به شمار آورد .

شاید بسیاری از مخاطبان که این مطلب در ارتباط با حفر چاه و لایروبی را مطالعه می نمایند ، گمان کنند، که هنوز مانند قدیم برای حفاری چاه از ابزار آلات سنتی نظیر بیل و کلنگ استفاده می شود ، در حالی که با توسل به پیشرفته ترین سیستم های روز مانند دژبر ، بیل و کلنگ برای حفاری چاه دیگر محلی از اعراب در حفر چاه و لایروبی ندارند . اما نباید فکر کرد که این کار دیگر بسیار ساده شده است ، و هنوز هم حفر چاه و لایروبی جزو سخت ترین و پرمشقت ترین امور به حساب می آید .

ما در مجموعه ی پیشرفته ی حفر چاه و لایروبی ، علاوه بر بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات ، به وسیله ی کارشناسان خبره مان، همواره بر حفاری چاه نظارت داریم، خصوصا در بخش حفاری میل چاه ، که از مهم ترین بخش های کار می باشد . چرا که این کار بسیار تخصصی ، که از دید افراد عادی کاری سهل و ساده به نظر میرسد، امری بسیار حساس است و اگر کمی و تنها مقدار ناچیزی میل چاه کج باشد، کول گذاری چاه در ادامه عملیات غیر ممکن خواهد شد و چاه به طور کلی کج حفر می شود .

حفر چاه و لایروبی: لایروبی چاه

از دیگر خدمات حفر چاه و لایروبی این شرکت، لایروبی چاه ها است . این مرکز با روش ها و متد های بسیار خاص در کمترین زمان ممکن و همچنین به همراه خبره ترین پرسنل و کمترین هزینه ی ممکن ، آمادگی خود را جهت لایروبی انواع چاه ، اعلام می دارد .
ما در این مجموعه با توجه به حسن مشتری مداری ، معتقدیم که همیشه حق با مشتری است و هر چه توان داشته باشیم برای ارائه ی بهترین خدمات به مخاطبان عزیز ، عرضه خواهیم کرد . 

  • همچنین شما عزیزان می توانید ما را در ارتباط با تخلیه چاه لوله بازکنی رفع نم رفع بوی بد ساختمان ته زنی چاه لایروبی چاه حفر چاه حفاری چاه جدید تشخیص ترکیدگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب تخلیه چاه با تانکر های ۱۲۰۰۰ هزار تایی یا ۶۰۰۰ هزار تایی با پمپ های مکنده و لجن کش ساکشن و…
  • خدمات فنی بهمن در هر موقع از شبانه روز آماده به سرویس دهی به کلیه مناطق تهران و حومه برای رفع گرفتگی و مشکلات شما کوشا هستیم.

شماره تماس

Call Now Button