لوله بازکنی شرق تهران

خدمات مربوط به گرفتگی لوله های ساختمان از جمله ترکیدگی لوله ها، پر شدن چاه و …با افزایش بی شمار جمعیت در شهر تهران یک نیاز جدی به شمار می آید.به همین دلیل است که شرکت های فراوانی مشغول به خدمات رسانی هستند ولی باید توجه داشت که انتخاب یک شرکت متعهد و کاردان کار آسانی نیست.برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله های ساختمان ها ابزار های مناسبی موجود است، که با استفاده از آنها میشود گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان را باز کرد.

 

احتمالا بارها مشاهده کرده اید که لوله فاضلاب مسدود شده باشد و آب از آن عبور نکند و نیاز به لوله بازکنی داشته باشید. و یا چاه شما پر شده باشد و نیاز به تخلیه چاه داشته باشید.

معمولا گرفتگی در لوله های فاضلاب اتفاق میافتد. این لوله ها مخصوص عبور آب و فاضلاب به داخل چاه یا شبکه فاضلاب هستند و با ورود مواد اضافی امکان گرفتگی در آنها وجود دارد.

اگر در لوله های فاضلاب غیر از آب مواد دیگر از جمله باقی مانده غذاها یا موادی دگیری که جلوی جریان عبور فاضلاب را بگیرند وارد شود ، این مواد اضافی در پیچ لوله ها انباشته میشود و راه عبور آب و بقیه مواد را میبندد.

و اگر وضع به همین منوال ادامه پیدا کند این مواد لوله را به صورت کامل مسدود می کنند و اجازه عبور هیچ چیز را نخواهند داد.

برای جلوگیری از بروز اینگونه اتفاقات باید آب درون لوله ها جریان داشته باشد و هیچ وقت مواد اضافی به درون آن وارد نشوند و در صورت وارد شدن، با جریان آب جلوی مسدود شدن لوله ها را گرفت.

با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از شهر بزرگ تهران را ساختمان هایی با قدمت بالا  تشکیل می دهند و این بناها با توجه به ساختار قدیمی آنها عمدتا دارای سیستم تاسیساتی مناسبی نیستند ،

باید برای بازسازی و ترمیم سیستم فاضلاب و جاه های داخل ساختمان اقدام نمود . زیرا یکی از عوامل خسارتبار که به کرات شاهد آن هستیم ریزش چاه و نشست ساختمان بر اثر نشتی اب از لوله های فرسوده ساختمان است.
خدمات فنی تهران با بهره مندی از کادر مجرب و با استفاده از سالها تجربه می تواند از بوجود آمدن اینگونه آسیب ها که گاها منجر به خسارت جانی می شود جلوگیری نماید. با بررسی درب جاه و ترمیم ان در صورت ریزش و همچنین تشخیص ترکیدگی و نشتی در سیستم لوله کشی فاضلاب و برطرف کردن آن می توان با خاطری آسوده در ساختمان زندگی کرد.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها با استفاده از ابزار مکانیزه و تعویض بخش های اسیب دیده لوله های فاضلاب بدون کمترین میزان تخریب و هزینه در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

لایروبی چاه فاضلاب یکی از عملیاتهای مخصوص چاه است که در آن بخشهای مختلف چاه را پاکسازی کرده و اقدام به لایروبی آن می کنند.

استفاده از سیم بلند و خمیده (یا فنر) برای باز کردن لوله،این روش بسیار ساده و در ضمن مفید می باشد شاید اول تعجب کنید، روش کار به این صورت است که یک گیره فلزی که با آن لباس و کت شلوار خود را آویزان می کنید بردارید و خمیدگی آن را صاف کنید و یک طرف آنرا در انتها به شکل قلابی کوچک خمیده کنید.آنرا به داخل لوله فرستاده و سعی کنید که تمام موها و چربیهای کثیف را بیرون کشیده و مسیر لوله را تمیز نمایید فقط سعی کنید که با شدت زیاد نباشد تا لوله دچار شکستگی نشود.وقتی مسیر لوله بازشد آب داغ در داخل لوله بریزید.

نظافت بعد از انجام کار پاکسازی محل کار انجام شده توسط پرسنل شرکت لوله بازکنی تهران و جلب رضایت مشتریان گرامی از کار انجام شده و جلوگیری از کثیف کاری در انجام کار

لوله بازکنی تهران، آمادگی دارد تا با تخصص ویژه خود در لوله بازکنی توسط لوله بازکن های خود گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه ها، حمامها، سرویسهای بهداشتی، موتورخانهها همه و همه را در اسرع وقت برایتان رفع کند.

ارائه خدمات ما برای تمام نقاط تهران تنها با یک تماس با نزدیکترین کارشناس به محل سکونت شما میسر خواهد بود.

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران

شامل مناطق :

رسالت – تهرانپارس – پیروزی – نارمک – مجیدیه – سوهانک – گلبرگ – استخر – هروی – ساقدوش – هنگام – حکیمیه – سراج – افسریه – مسعودیه – هفت حوض – هشمتیه – لویزان – خاک سفید – سرخه حصار – شمس آباد – قاسم آباد – نظام آباد – وحیدیه – اصفهانک – تهران نو – شهرک امید – کالاد – نیروی هوایی – حشمتیه – منصور آباد

Call Now Button