لوله بازکنی قیطریه ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

رفع نم و رطوبت تشخیص ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
جولای 13, 2019
لوله بازکنی کاشانی ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲
آگوست 9, 2019

لوله بازکنی قیطریه ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

لوله بازکنی قیطریه ارزانتر از همه جا گرفتن لوله ها در اکثر موارد یکی از مشکلاتی است که بیشتر مردم با آن مشکل دارند و به آن دچار می شوند و هر لحظه به دنبال رفع آن هستند.

گرفتگی لوله ها ممکن است برای همه ایجاد شود این مشکل تنها به دست لوله بازکن ها و شرکت لوله بازکنی درست می شود و ما در اینجا ارزان ترین لوله بازکنی را معرفی می کنیم یعنی لوله بازکنی قیطریه ارزانتر از همه جا انواع گرفتگی های لوله ها را از بین می برد و مشکلات و نگرانی های شما را به پایان می رساند.

علت گرفتگی های لوله های فاضلاب خانگی

حال در مورد چگونگی گرفتن لوله ها را برای شما عزیزان شرح می دهیم:

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که لوله های خانگی گرفته باشد و عصبانی و مضطرب شده باشید اگر واحد و منزل شما آپارتمانی باشد این مشکل شامل همه ی اعضای ساختمان شده و فقط تقصیر یک نفر نیست. پس ممکن است به دلیل بی احتیاطی شخصی یا دلایل دیگر که بعد در مورد آن سخن به میان می آوریم ایجاد می شود و همه به یک مشکل همگانی دچار می شوند سعی داریم در این مطلب شما را از چگونگی گرفتگی ها و بهترین و ارزان ترین لوله بازکنی قیطریه از همه جا آشنا کنیم.

علت های گرفتگی لوله های فاضلاب های خانگی و آپارتمانی

گرفتگی فاضلاب آشپزخانه:

یکی از علت های اصلی گرفتگی وجود مواد اضافی و آشغال های گوناگون در لوله های فاضلاب شما است که ممکن است هر چیزی باشد مانند تفاله ی چای،ذرات ریز سنگ که در آب موجود است و پس از مدت زمانی موجب گرفتگی لوله ها می شود عبارتند از:

۱_   چربی ها که مهم ترین علت گرفتگی ها می باشد چربی های درون غذا که پس از شست و شوی ظروف به لوله ها راه پیدا می کنند و موجب گرفتگی و خفگی لوله ها و انسداد آن می شود و یا روغن های استفاده شده را درون ظرفشویی تخلیه می کنیم که همین چربی ها در لوله ها به مرور سفت شده و باعث دردسر های عظیم مربوط به خود می شود.

۲ _    البته حتی آن سبزیجاتی که شست و شوی می دهید ممکن است گل و لای آن در لوله ها رسوب کند و یا حتی خود سبزی ها مانع لوله و باعث گرفتگی لوله ها شوند.

۳ _    ریختن باقی مانده غذا ها و اضافات غذایی خود عامل مهمی در گیر کردن گرفتن لوله های فاضلابی است.

۴ _    گرفتن لوله به دلیل ریختن تفاله ی چای که در بالا نیز به آن اشاره شده باعث چسبیدن این مواد به دیواره ها می شود و موجبات گرفتگی را فراهم می کند.

۵ _    جمع شدن کرک قالی به دلیل ریختن آن در فاضلاب آشپزخانه ها

۶ _     جمع شدن رسوبات به مرور زمان در فاضلاب به دلیل وجود گل و لای درون آب

گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام

۱ _    گرفتگی توالت با مواد اضافی که در چاه فاضلاب می افتد و موجب گرفتگی آن می شوند

۲ _    گرفتن لوله سرویس بهداشتی به وسیله دستمال های توالت که در چاه می افتند و جلوی خروج آب را گرفته، و گرفتگی لوله را ایجاد می کند.

۳ _    گرفتگی لوله سرویس بهداشتی به وسیله پوشاک و کهنه بچه که در توالت انداخته می شود

۴ _    علت دیگر این گرفتگی ها وصل بودن حمام و با خروج اجسام و مواد اضافی از حمام مثل مو و زباله یا سایر اجسام می باشد که این نیز گرفتاری های خود را دارا می باشد.

۵ _    گرفتگی فاضلاب حمام به وسیله صابون که در صورت افتادن آن و عدم حل شدن آن در آب گرفتگی شدیدی ایجاد می کند و یا حتی جمع شدن قطعات صابون موجب گرفتگی آن نیز می شود.

باعث ایجاد گرفتگی های شدید می شود که به هیچ وجه با مواد شیمیایی باز نخواهد شد و تنها راه حل آن با لوله بازکنی است. برای رفع گرفتگی ها و خفگی ها بعضی ها از لوله بازکن های دستی استفاده میکنند که آنها نه تنها باعث باز شدن فاضلاب نمی شوند بلکه در مواقعی باعث جمع شدن تمام مواد اضافی در منطقه ای و بزرگ شدن مشکل شما خواهد شد.

گرفتگی فاضلاب به دلیل مصالح ساختمانی و که به وسیله باران شسته شده و وارد لوله های فاضلابی رفته و در ناحیه زانو لوله که بیشترین گرفتگی در این قسمت رخ می دهد پس راه حل ما برای شما عزیزان با هزینه ای ارزان و بدون هیچ مزاحمتی برای شما لوله بازکنی قیطریه ارزانتر از همه جا.

گرفتگی لوله های فاضلاب آپارتمان:

اگر در لوله ساختمان ها و آپارتمان ها گرفتگی ایجاد شود مشکل بزرگی ایجاد می شود زیرا اگر گرفتگی در لوله ی اصلی ساختمان و آپارتمان دچار مشکل شده است و باید حتما با لوله بازکنی های ماهر و مجرب مثل لوله بازکنی قیطریه ارزانتر از همه جا تماس حاصل فرمایید و از سایر روش های دیگر چشم پوشی کنید و این مشکل را ساده و جزئی نگیرید.

راه حل هایی برای جلوگیری از گرفتگی های فاضلاب:

     به هیچ وجه زباله هایی همچون تفاله چاییو روغن و باقیمانده غذا ها را در فاضلاب ها نریزید

•     پس از مدتی و گذشت زمان با لوله بازکنی های خوب و ارزان همچون لوله بازکنی قیطریه ارزانتر از همه جا تماس بگیرید برای اینکه بعد ها به هزینه های اضافی و مشکلات جدی بر نخوردید

•     در شست و شوی ظروف دقت کنید و آنها را کامل از مواد غذایی مانده در آنها را پاک کنید

•     از انداختن وسایل اضافی در فاضلاب دستشویی و حمام مانند کهنه و پوشاک پرهیز کنید

لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا یکی از با سابقه ترین لوله بازکنی ها در تهران است که با لوله بازکنی حرفه ای و سریع و ارزان بدون مزاحمتی با رضایت مشتریان را بدست آورده است و سابقه خود و داشتن بیشترین سرویسکاران خبره و با تجربه در رتبه های بالا در زمینه قرار دارد پس در صورت بروز هرگونه مشکل با لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا تماس حاصل بفرمایید امید است که با تلاش سرویسکاران خبره و ماهر لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا مشکلات شما مردم در این زمینه حل شود.

مزایای لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا:

قیمت لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا کاملا مناسب بوده و به هیچ وجه به مشتری آسیبی نخواهد رسید لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا بدون هیچگونه و مزاحمت کار را انجام داده و به منزل شما آسیبی نمی رساند.

لوله بازکنی قیطریه ارزان تر از همه جا با دستگاه ها و تکنولوژی های برتر روز بدون هیچگونه سرو صدا کار خود را انجام می دهد و آلودگی صوتی برای شما همسایگان ایجاد نمی کند در شرایط اضطراری در خدمت شما عزیزان هستیم.

البته نیز خدمات فنی بهمن در زمینه های در حفر چاه نو، حفاری چاه کهنه، کول گذاری، ته زنی چاه، رفع بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه، رفع نم آشپزخانه و حمام، رفع نم، رفع رطوبت دیواره ها، لوله کشی سرد و گرم، تشخیص ترکیدگی، رفع گرفتگی، تانکر های ۶۰۰۰ هزار تایی و ۱۲۰۰۰ هزار تایی و … فعالتیی نیز به همراه دارد.

(هدف ما جلب رفاه شماست)

شماره تماس

Call Now Button