لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر

تخلیه چاه تهرانسر
اکتبر 9, 2019
معرفی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه
اکتبر 29, 2019

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر سر به احتمال زیاد شما در تبلیغات راجع به لوله بازکنی و تخلیه چاه با این عبارات روبرو شده اید اما لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به چه معناست این حرفه نیز مانند تمام حرفه ها دارای اتحادیه است که قیمت های مصوب بازار ر ا به شما خواهد داد برای اینکه در این امر فریب نخورید می توانید به ما اعتماد کنید .

کادری مجرب همراه با قیمت مناسب در ابتدا بگوییم عملیات لوله بازکنی تخلیه چاه به صورت مکانیزه و نیمه مکانیزه هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند برای اطلاع بیشتر با ما همراه باشید.

آشنایی خدمات لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای آگاهی هر چه بیشتر شما عزیزان با شفاف سازی قیمت ها و ارائه خدمات شما را همراهی می کند با توجه به نوسانات بازار امروز قیمت ها زیاد دچار کش و قوس می شوند به همین دلیل قیمت هایی که در زیر ارائه شده قیمت پایه هستند این قیمت ها در انتها با توجه به شرایط لوله و توافق طرفین پرداخته می شود.

به عنوان مثال لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای خدمات مختلف بر اساس مصوبه اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه با کمترین قیمت خدمات مناسب و بی نظیری را به شما ارائه می دهد.

نمونه قیمت ها بر این اساس می باشد :

با توجه به اینکه این خدمات توسط لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به شکل مکانیزه ارائه می شوند.

 • لوله بازکنی با فنر ۱ تا ۶ متر                               قیمت بین ۱۲۰۰۰۰ هزار تومان تا ۲۵۰۰۰۰ هزار تومان 

 • لوله بازکنی با فنر ۶ تا ۱۰ متر                             قیمت بین ۱۸۰۰۰۰ هزار تومان تا ۲۵۰۰۰۰ هزار تومان 

 • لوله بازکنی با فنر ۱۰ تا ۲۰ متر                           قیمت بین ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان تا ۴۵۰۰۰۰ هزار تومان 

البته بیشتر مواقع به علت حاد بودن وضعیت لوله ها قیمت ها بر اساس شرایط سنجیده می شوند.

لوله بازکنی چیست؟

در ادامه بحث لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به معرفی فعالیت لوله بازکنی خواهیم پرداخت مطمئنا همه ی افراد در منازل و محل زندگی خود یکبار با این مشکل روبرو خواهند شد ممکن است لوله فاضلاب شما گرفته باشد و این مشکل همه ی فعالیت های منزل شما را تحت الشعاع قرار بدهد.

این مشکل می تواند در نقاط مختلف منزل مانند آشپزخانه، حمام و … اتفاق بیفتد در حال حاضر برای رفع حل این مشکلات شرکت های خدمات لوله بازکنی از جمله خدمات لوله بازکنی با قیمت اتحادیه تهرانسر از دستگاهی به نام فنر لوله بازکنی استفاده می کنند.

فنر لوله بازکنی چیست و چگونه کار می کند؟

فنر لوله بازکنی که معروف به فنر هیدرولیکی لوله بازکنی بسیار قدرتمند است و توانایی پاکسازی و رفع گرفتگی در لوله های خانگی تا طول ۲۵ فوت را دارد ساختمان فنر لوله بازکنی بدین شکل است که یک کابل فلزی که حالت فنری دارد نیروی مکانیکی موثر در کار کرد این فنر توسط موتور یک دریل ایجاد می شود.

با قدرت دریل حالت لرزشی در طول فنر ایجاد کرده و سر چرخشی آن رو به جلو حرکت می کند حرکت رو به جلوی فنر و عملکرد چرخشی قسمت سر فنر باعث باز شدن گرفتگی لوله و از بین بردن اجسام و رسوب موجود در لوله ها می شود .

یکی از ویژگی های بارز این فنر های لوله بازکن جنس فولادی و بسیار نازک آن است که به علت استحکام بالای آن باعث از بین رفتن گرفتگی یا انتقال و هدایت آن به سمت چاه فاضلاب اصلی می شود. انواع فنر های لوله بازکنی که توسط لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر استفاده می شود.

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای اطلاع بیشتر شما عزیزان اقدام به معرفی انواع لوله بازکنی ها خواهد کرد تا مشتریان عزیز در هنگام بروز مشکل در تشخیص قیمت دچار اشتباه نشوند.

فنر لوله بازکنی خانگی:      این نوع فنر به عموان فنر لوله بازکنی دستی هم شناخته شده و برای لوله های سینک ودستشویی در خانه ها که طول زیادی نداشته استفاده می شود. جنس فنر لوله بازکن خانگی از فولاد بسیار محکم و بادوام است طول آن نیز به ۳ الی ۴ متر می رسد این وسیله به کمک دست ایجاد لرزش و چرخش در لوله ها می کند.

نوک این دستگاه ها را معمولا به شکل قلاب می سازند و قابل تعویض هم نخواهند بود این فنر قدرت زیادی در لایروبی لوله ها دارند استفاده از این دستگاه و حمل آن بسیار آسان خواهد بود.

دستگاه فنر لوله بازکن ابزاری تمام مکانیزه است که استفاده از آن باعث تسریع در روند بازگشایی لوله ها دارد. این دستگاه مجهز به موتور و فنر است و با نیروی برق کار می کند نیروی تولید شده توسط موتور باعث چرخش فنر شده و در پی آن لوله ها به سرعت باز خواهند شد.

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای تسریع در خدمات به شما عزیزان از این روش های حرفه ای استفاده می کند از ویژگی های استفاده از فنر لوله بازکنی خانگی سرعت عمل و عدم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها که تاثیرات منفی بر محیط زیست و اطراف خواهند داشت.

پمپ دستی:      این دستگاه لوله بازکن مخصوص بازکردن گرفتگی سیفون توالت و سینک ظرفشویی است لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای اطلاع شما عزیزان دستگاه تراکم هوا را معرفی می کند این دستگاه در مواقعی کاربرد دارد که گرفتگی لوله های چاه های فاضلاب و توالت های فرنگی با پمپ های دستی باز نشوند از این دستگاه استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که بدانید به کار گیری هر کدام از این دستگاه ها خصوصا دستگاه تراکم هوا از مهارت و تخصص بالایی برخور دار است نکته قابل توجه در رابطه با گرفتگی لوله های فاضلاب و توالت سینک و آشپزخانه و هر مکان دیگری با یک نیروی متخصص مشاوره کنید افراد حرفه ای و متخصص با توجه به مهارت لازم به شما کمک خواهند کرد که در چه زمان از چه راه حلی برای گرفتگی لوله ها استفاده کنید.

خدمات لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به عنوان گروهی مجرب و حرفه ای با در خدمت داشتن افراد متخصص شما را در زمینه رفع مشکلات لوله بازکنی و تخلیه چاه با ارائه کمترین قیمت در مقابل بهترین خدمات ارائه می دهد.

همواره ما در زمینه های لوله بازکنی تخلیه چاه ته زنی چاه کول گذاری لایروبی حفر چاه کهنه حفاری چاه جدید تشخیض ترکیدگی رفع نم دیوار آشپزخانه توالت حمام  تانکر های ساکشن مکنده لجن کش ۶۰۰۰ هزار تایی و ۱۲۰۰۰ هزار تایی و… فعالیت داریم.

شماره تماس

11 Comments

 1. سلام
  آقای کرمی ممنون از این سرویس کار خوبی برای من فرستادی خانم من خیلی رازی بود از کارش چون کارش تمیز بود و قیمت خوبی هم گرفت واقعن دو بار اومدن خونه ما واقعن مارااذیت کردن قیمت های هجومی از ماست خواستن کارما کشید به کلانتری من به تمام دوستان آشنایان میدیم شماره شما را ولی باز هم از شرکت ما رازی هستم شماره تلفن شما را هم میدم به تمام دوستان ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

 2. قربانی گفت:

  سلام
  ببخشید تو تهرانسرهم کار تخلیه چاه انجام می دهید خونه ما ۶۰ واحد هست ممنون میشم بهت آدرس بدم بیاید نگاه کنید هم برای بازوبست درب چاه فاظلاب وهم برای تخلیه چاه
  قربانی هستم

 3. نقی پور گفت:

  سلام
  شما تهرانسرهم لوله بازکنی انجام می دهید
  حمام و توالت ما گرفتگی دارد زود بفرستی بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button