خدمات


تخلیه چاه تهران

با گذشت چند سال از احداث ساختمان ها و بناها سیستم های تاسیساتی آنها دچار فرسودگی می شود و نیاز به سرویس و بازرسی دارند تا در صورت بروز هرگونه مشکل قبل از ایجاد هر خسارتی جدی نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمود. پر شدن ظرفیت چاه فاضلاب از جمله مواردی است که موجب ایجاد بوی نامطبوع در ساختمان میشود و همجنین از دلایل پراکنده شدن سوسک و حشرات موذی در ساختمان می گردد و سلامت و بهداشت ساکنان ساختمان را به مخاطره می اندازد. خدمات فنی تهران با دستگاه های مکنده قوی تخلیه جاه فاضلاب بناها را در کمترین زمان ممکن و بدون هیچگونه تخریب و نیز با هزینه ای مناسب انجام میدهد. خدمات ما بصورت شبانه روزی صورت می گیرد و تنها کافیست تماس بگیرید..دلایل پر شدن سریع چاه منازل

معمولا دلیل پر شدن چاه فاضلاب، پوشیده شدن کانال چاه توسط موادی مانند چربی ، پلاستیک ، مو و … است که همین موضوع باعث گرفتگی چاه فاضلاب در فواصل زمانی کوتاه می شود . پر شدن چاه به عوامل دیگری از جمله ظرفیت چاه و جنس خاک نیز بستگی دارد . همچنین چاه های فاضلاب باید در زمانهای مشخص توسط تکنسین بازبینی شوند تا از بروز حوادث ناگوار بر اثر تخریب و ریزش چاه جلوگیری شود ..

>


لوله بازکنی

لوله های فاضلاب آشپزخانه (سینک های ظرفشویی) به دلیل وجود چربی و ضایعات غذایی در آب تخلیه شده ، بیشتر دچار رسوب ، پوسیدگی و گرفتگی می شوند. ما با استفاده از ابزار مناسب اقدام به تشخیص محل پوسیدگی و تعویض بخش معیوب نموده و از ایجاد خسارات جلوگیری می کنیم. در صورت بروز هرگونه مشکل از این دست می توانید با نزدیکترین کارشناس خدمات فنی لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت جهت تشخیص و رفع گرفتگی به محل کار یا منزل شما مراجعه گردد.تعمیر و بازسازی آسیب های ناشی از نشتی و پوسیدگی لوله های ساختمان

امروزه با وجود اپارتمان های چندین طبقه در سطح شهر تهران هرگونه آسیب در سیستم فاضلاب و لوله کشی برای هر واحد ، می تواند سایر واحد های مجاور را نیز دچار خسارت نماید. برای مثال ایجاد نشتی در سیستم بهداشتی یک واحد آپارتمانی باعث ریزش و خرابی سقف واحد زیرین خواهد شد و گاها هزینه هایی بسیار بالا را برای مالکین بوجود خواهد آورد. اما در بسیاری از مواقع بجای تخریب کف سرویس بهداشتی و نیاز به تعویض و کاشی و سرامیک ها (که بسیار پر هزینه و وقت گیر می باشد) تنها با ایجاد شکاف کوچکی در سقف واحد پایین می شود اقدام به آب بندی و یا در صورت نیاز تعویض لوله آسیب دیده نمود و در سریع ترین زمان ممکن و حداقل هزینه مشکل را برطرف کرد.
عواملی مانند گرفتگی لوله های فاضلاب واحد و ایجاد مانع برای عبور فاضلاب می تواند باعث وارد شدن به لوله های تاسیسات شده و بروز خسارت شود. لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی لوله توسط کارشناسان خدمات فنی لوله بازکنی تهران با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد.
خدمات لوله بازکنی تهران با دستگاههای مدرن و کمترین هزینه را از ما بخواهید .ترمیم سیستم فاضلاب و چاه های داخل ساختمان

با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از ساختمان هایی تهران با قدمت بالای 10سال را تشکیل می دهند و این بناها با توجه به ساختار قدیمی آنها عمدتا دارای سیستم تاسیساتی اصولی نیستند، باید برای بازسازی و ترمیم سیستم فاضلاب و چاه های داخل ساختمان اقدام نمود . زیرا یکی از عوامل خسارتبار که به کرات شاهد آن هستیم ریزش چاه و نشست ساختمان بر اثر نشتی اب از لوله های فرسوده ساختمان است. خدمات فنی لوله بازکنی تهران با بهره مندی از کادر مجرب و با استفاده از سالها تجربه می تواند از بوجود آمدن اینگونه آسیب ها که گاها منجر به خسارت جانی می شود جلوگیری نماید. با بررسی درب چاه و ترمیم ان در صورت ریزش و همچنین تشخیص ترکیدگی و نشتی در سیستم لوله کشی فاضلاب و برطرف کردن آن می توان با خاطری آسوده در ساختمان زندگی کرد.
لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها با استفاده از ابزار مکانیزه و تعویض بخش های اسیب دیده لوله های فاضلاب بدون کمترین میزان تخریب و هزینه در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

parallax background

شماره تماس


09109601750

Call Now Button