لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی در شمال تهران یکی از خدمات پرتقاضا در این منطقه است. گرفتگی لوله فاضلاب می تواند در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد و باعث بروز مشکلاتی مانند بالا زدن فاضلاب، بوی بد و … شود. شرکت های لوله بازکنی در شمال تهران خدمات خود را در تمام ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن مشکل خود را حل کنند.

خدمات لوله بازکنی در شمال تهران شامل موارد زیر است:

 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت، حمام، آشپزخانه، کف شوی و سایر لوله ها
 • رفع گرفتگی های ناشی از عوامل مختلف مانند رسوب، مو، چربی، مصالح ساختمانی و …
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن برای باز کردن گرفتگی
 • ارائه خدمات شبانه روزی و فوری
 • ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی

در ادامه به توضیح برخی از این خدمات می پردازیم:

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلات رایج در ساختمان ها است که می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند بالا زدن فاضلاب، بوی بد و … شود. شرکت های لوله بازکنی با استفاده از دستگاه های مختلف مانند فنر برقی، تراکم هوا و … می توانند گرفتگی لوله ها را به سرعت و بدون آسیب دیدگی باز کنند.

رفع گرفتگی های ناشی از عوامل مختلف

گرفتگی لوله ها می تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند رسوب، مو، چربی، مصالح ساختمانی و … باشد. شرکت های لوله بازکنی با استفاده از تجربه و دانش خود می توانند علت گرفتگی را تشخیص داده و روش مناسب برای رفع آن را انتخاب کنند.

استفاده از دستگاه های پیشرفته

امروزه شرکت های لوله بازکنی از دستگاه های پیشرفته و مدرنی برای باز کردن گرفتگی استفاده می کنند. این دستگاه ها می توانند گرفتگی های شدید و پیچیده را نیز به راحتی باز کنند.

ارائه خدمات شبانه روزی و فوری

گرفتگی لوله فاضلاب می تواند در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد. شرکت های لوله بازکنی خدمات خود را در تمام ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن مشکل خود را حل کنند.

ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی

قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع گرفتگی، شدت گرفتگی، طول لوله و … تعیین می شود. شرکت های لوله بازکنی با ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی، سعی می کنند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

مناطق تحت پوشش خدمات لوله بازکنی در شمال تهران عبارتند از:

 • تجریش
 • نیاوران
 • زعفرانیه
 • کامرانیه
 • محمودیه
 • فرمانیه
 • پاسداران
 • دروس
 • سعادت آباد
 • ولنجک

اگر در یکی از مناطق شمال تهران با مشکل گرفتگی لوله مواجه هستید، می توانید با یکی از شرکت های لوله بازکنی معتبر این منطقه تماس بگیرید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

در اینجا چند نکته برای انتخاب شرکت لوله بازکنی معتبر در شمال تهران ارائه می دهیم:

 • از شرکتی که دارای مجوز و پروانه کسب است، خدمات بگیرید.
 • از شرکتی که سابقه و تجربه کافی در زمینه لوله بازکنی دارد، خدمات بگیرید.
 • از شرکتی که از دستگاه های پیشرفته و مدرن برای باز کردن گرفتگی استفاده می کند، خدمات بگیرید.
 • از شرکتی که خدمات خود را با قیمت مناسب و رقابتی ارائه می دهد، خدمات بگیرید.

با رعایت این نکات می توانید از خدمات لوله بازکنی در شمال تهران با خیال آسوده استفاده کنید.

خدمات لوله بازکنی شمال تهران

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر دستی لوله بازکنی یا فنر برقی لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله توالت با مدفوع، دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی
 • در آوردن اشیاء قیمتی از توالت
 • تشخیص نم و رطوبت
 • تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به
 • فاضلاب شهری با لوله بازکنی تهران
 • نصب و تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و برعکس
 • تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی
 • حفر چاه نو
 • تخلیه چاه تهران
 • طوقه زنی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی

بیده چیست؟

بیده چیست؟ بیده یا خودشور یک قطعه‌ای است که در توالت فرنگی قابلیت نصب دارد و عملیات شست و شو را راحت‌تر و بهداشتی‌تر کرده است. امروزه استفاده از توالت فرنگی‌ها بسیار رایج شده و در برخی مواقع الزمی نیز می‌شود مثلا برای افراد مسن یا افرادی که به علت زانو درد یا کمردرد نمی‌توانند به راحتی از توالت ایرانی استفاده کنند همچنین بانوان باردار نیز نیاز به استفاده از توالت فرنگی دارند. یکی از مسائل مهم در استفاده از توالت فرنگی، شست و شو یا همان طهارت است که به راحتی انجام نمی‌شود و اصولا اشخاص بعد از عملیات دفع از دستمال توالت برای تمیز کردن خود استفاده می کنند که این عمل گاهاً برای افراد رضایت بخش نیست و از نظر بهداشتی در برخی مواقع جوابگو نیست و طی مطالعاتی که انجام شده، تمیز نشدن کامل اندام‌های تحتانی باعث بروز برخی بیماری‌ها می‌شود. امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی توالت‌های فرنگی مجهزتر از قبل شده و برای تکمیل عملیات شست و شو قطعه ای به نام بیده (bidet) به توالت ‌های فرنگی اضافه شده است. اگر شما هم می‌خواهید بدانید بیده چیست و بیشتر با این قطعه کوچک و در عین حال کارآمد آشنا شوید با ما همراه باشید.

جهت نصب توالت فرنگی بیده دار می توانید با شماره لوله بازکنی شمال تهران تماس بگیرید.

بیده چیست؟

لوله بازکنی در شمال تهران

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بیده چیست. بیده وسیله ای است که برای انجام عمل شست و شوی اندام‌های تحتانی در توالت فرنگی استفاده می‌شود. این وسیله در گذشته شبیه کاسه توالت فرنگی بود و در واقع در کنار کاسه توالت فرنگی نصب می‌شد و شخص بعد از عملیات دفع از روی توالت فرنگی به روی کاسه بیده جابه جا می‌شد و عملیات شست و شو را انجام می‌داد.

ولی امروزه این وسیله جزئی از خود توالت فرنگی شده و داخل آن نصب می‌شود. این قطعه بیشتر شبیه یک نازل عمل می‌کند و آب را به طرف اندام‌های تحتانی هدایت می‌کند و عمل شست و شو بدون دخالت دست و با فشار آب انجام می‌شود.

بیده ها انواع مختلفی دارند و در برخی از آنها فشار آب، دما و جهت پاشش آب نیز قابل کنترل است. این قطعه اگر چه کوچک است ولی مشکلات زیادی را رفع می کند و بخصوص با شست و شوی بهتر و مناسب‌تر باعث کاهش بیماری‌های مقعدی و بیماری‌های که به علت عدم رعایت اصول بهداشتی بوجود می‌آید می‌شود. مطالعه مقاله لوله بازکنی جنوب تهران را به شما پیشنهاد می کنیم.

توالت فرنگی بیده دار چیست؟

لوله بازکنی شمال تهران فوری

‌توالت فرنگی امروزه در منازل بسیاری راه یافته و مردم به استفاده از آن روی آورده‌اند. در مسافرخانه‌ها، هتل‌ها و مکان‌های عمومی نیز در کنار توالت ایرانی، توالت فرنگی را نیز همواره می‌بینیم. گاهی اوقات حتی استفاده از آن اجتناب‌ناپذیر است و در برخی از دوره‌های زندگی الزامی است. افراد مسن، بانوان باردار، افرادی که جراحی کرده اند یا از درد پا و کمر رنج می برند در بیشتر مواقع قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند. اینجاست که استفاده از توالت فرنگی اهمیت پیدا می کند.

توالت فرنگی نیز با گذر زمان و پیشرفت علم و فناوری در حال تکامل است و ایرادات قبلی آن روزبه‌روز کمتر می‌شود و این مسئله باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. از جمله این ایرادات کامل نبودن مراحل شست و شو بعد از عمل اجابت مزاج است. بسیاری از مردم از جمله مسلمان‌ها به طهارت حساسیت خاصی دارند و این مسئله به لحاظ علمی نیز ثابت شده است. یعنی اگر طهارت به درستی انجام نشود باعث بروز بیماری‌هایی خواهد شد که فرد را دچار مشکل خواهد کرد. از آنجایی که سیستم توالت فرنگی به نحوی است که افراد برای تمیز کردن خود بیشتر از دستمال توالت استفاده می‌کنند، این مسئله باعث می‌شود که اکثر اوقات عمل شست و شو و تمیز کردن خوب انجام نشود و باعث نارضایتی افراد شود. همین امر باعث بوجود آمدن توالت فرنگی بیده‌دار شده است. جهت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید.

در ابتدا در کنار توالت فرنگی اصلی یک کاسه دیگر نیز نصب می‌شد که به آن بیده می‌گفتند و فرد ابتدا روی کاسه اصلی می نشست و بعد از عملیات دفع برای شست و شو باید روی کاسه بیده جابه‌جا می‌شد. در حال حاضر به علت کمبود فضای تخصیص یافته برای ساختمان توالت، بیده جزئی از توالت فرنگی شده و روی آن در بخش مناسبی نصب می‌شود. به همین علت به این توالت فرنگی‌ها توالت فرنگی بیده دار می‌گویند. در توالت‌های فرنگی بیده‌دار عملیات دفع و شست و شو روی یک کاسه انجام می‌شود. بیده‌ها انواع مختلفی دارند که در ادامه بررسی می کنیم. 

انواع بیده توالت فرنگی

با توجه به اهمیت عملیات شست و شو امروزه بیشتر توالت فرنگی‌ها به سیستم بیده مجهز هستند و در صورتی که این سیستم را نداشته باشند در صورت امکان آن را نصب می‌کنند.
بیده‌ها به دو صورت موجود هستند :
• اتوماتیک یا برقی
• دستی یا مکانیکی

بیده توالت فرنگی اتوماتیک یا برقی

بیده توالت فرنگی اتوماتیک که با برق کار می‌کند شبیه به یک دسته کنار کاسه توالت فرنگی نصب می‌شود. روی این دسته تعدادی کلید وجود دارد که برای شروع کار دکمه wash استفاده می‌شود و برای توقف کار دکمه stop استفاده می‌شود این بیده‌ها مدل‌های گسترده‌تری دارند که به دکمه‌های بیش‌تری از جمله تنظیم فشار آب، تنظیم جهت پاشش آب نیز مجهز هستند و کار شست و شو را آسان‌تر می‌کنند. این محصول می‌تواند خشک‌کن هم داشته باشد تا سطح نشیمن‌گاه را گرم و خشک نگه دارد که برای برخی از افراد که مشکل رماتیسم دارند بسیار مناسب است. این محصول به علت امکانات بیشتری که دارد هزینه بیشتری نیز دارد.

بیده توالت فرنگی دستی یا مکانیکی

در مدل توالت فرنگی بیده‌دار مکانیکی یک اهرم شیرآب کنار توالت فرنگی نصب می‌شود و فرد با حرکت دادن این اهرم، فشار آب را تنظیم می‌کند. هر چند این روش مزیت های بیده اتوماتیک را ندارد ولی به علت قیمت مناسب‌تر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. البته شست و شو در این روش نیز به صورت کامل انجام می شود. تجربه ثابت کرده در توالت فرنگی معمولی به دلیل استفاده افراد از دستمال کاغذی برای طهارت، افتادن دستمال کاغذی در کاسه توالت فرنگی امری رایج بوده و به همین دلیل مطالعه مقاله لوله بازکنی مطهری را پیشنهاد می کنیم.

لوله بازکنی شمال تهران شبانه روزی

مزایای توالت فرنگی بیده دار چیست ؟

توالت فرنگی بیده‌دار نسبت به بدون بیده مزایای بیشتری دارد که مهم‌ترین آن شست و شوی آسان و اصولی و بهداشتی است، که از بروز برخی بیماری‌ها که به علت شسته نشدن خوب اندام تحتانی پیش می‌آید جلوگیری می‌کند.

معایب توالت فرنگی بیده دار

از معایب آن نیز می‌توان گفت که استفاده از توالت فرنگی در کل باعث بروز برخی بیماری‌های گوارشی و پوستی می‌شود و همچنین، اطمینان به شست و شوی صحیح آن برای اکثر مردم به وجود نیامده و برخی آن را اسلامی نمی‌دانند. این افراد بهتر است برای آرامش خاطر خود از مراجع تقلید خود کسب تکلیف نمایند چرا که استفاده از توالت فرنگی در برخی مکان‌ها اجتناب ناپذیر شده است. البته توالت فرنگی بیده دار به لحاظ اصول شست و شو بسیار بهتر از توالت فرنگی بدون بیده است و مصرف دستمال توالت نیز در آن کمتر است.
سخن پایانی
امروز استفاده از توالت فرنگی بسیار رایج شده و روز‌به‌روز نمونه‌های بهتری به بازار عرضه می‌شود. یکی از این تحولات که استفاده از توالت فرنگی را خوشایندتر کرده تعبیه بیده یا خودشور است. این قطعه کوچک به فرد کمک می‌کند عملیات شست و شو را بدون دخالت دست و به صورت صحیح تر انجام دهد. در این مقاله سعی کردیم تا به شما معرفی کنیم که بیده چیست و شما را با انواع بیده و مطالب مربوط به آن آشنا کنیم امیدواریم که این مطالب شما را در انتخاب صحیح توالت فرنگی یاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *