لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه

لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه

لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه در سایت لوله بازکنی شیک به صورت شبانه روزی و فوری تشخیص داده می شود.

در صورتی که شما نیز با مشکل گرفتگی لوله در خانه و محل کار خود مواجه شده اید، لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه به امکانات و تجهیزات کامل و به روز می تواند در اسرع وقت مشکل رخ داده را رفع نمایدبدون این که خرابی هایی در ساختمان شما به وجود آید.

همه ما با این حرفه به خوبی آشنا هستیم چرا که حداقل یکبار به دلایلی همانند پر شدن چاه فاضلاب، وارد کردن اشیاء داخل مسیر آب و … به مشکل گرفتگی لوله برخورد کرده ایم.

برخی از گرفتگی های خفیف لوله را می توانیم خودمان با کمک لوله بازکن های دستی رفع کنیم اما در اغلب موارد نیاز است از افراد متخصص کمک بگیریم که لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه با کمک افراد متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

بهتر است بدانید:لوله بازکنی رسالت

علائم گرفتگی لوله و چاه و نیاز به لوله بازکنی:

عوامل مختلف در گرفتگی لوله و پر شدن چاه فاضلاب نقش دارند که ممکن است به حدی مشکل ساز باشند که نیاز به لوله بازکنی وجود داشته باشد. البته در مورد چاه های فاضلاب، اگر بافت دیواره چاه و زمین زیر آن شنی باشد به خوبی می تواند مواد دفعی را از خود عبور داده و در نتیجه تا سالیان طولانی نیز پر نشود.

به هر حال گرفتگی لوله و یا پر شدن فاضلاب دارای علائمی هستند که زنگ هشدار برای تخلیه چاه و لوله بازکنی را به صدا در خواهد آورد در صورتی که هر کدام از نشانه هایی زیر در ساختمان شما نمایان شد کافی است با لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه تماس بگیرید تا در اولین فرصت جهت رفع مشکل به منزل شما مراجعه نمایند:

1_ ساختمان بوی نامطبوعی دارد.

یکی از مهم ترین نشانه های پر شدن فاضلاب و با گرفتگی لوله این است که در ساختمان بوی بدی به مشام می رسد. این حالت در شب هنگام که آب مصرف نمی شود و لوله ها خشک شده بیشتر می شود.

2_ لوله ها و چاه هیچ صدایی از جریان آب ندارند.

زمانی که لوله ها مسدود نباشند، صدای جریان آب به خوبی شنیده می شود. همچنین در مورد چاه اگر شما سنگی داخل آن بیندازید، صدای افتادن سنگ را می شنوید اما در زمان گرفتگی لوله و پر شدن فاضلاب شما چنین صدایی را نخواهید شنید. لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه پس از تماس مشتری با شرکت، از وی درخواست می کند این تست را انجام دهد تا از وجود این مشکل مطمئن شود.

3_ دیوار شما نم دار شده است.

یکی از بدترین عارضه های گرفتکی لوله این است که بر روی دیوار در قسمتی از ساختمان که لوله مسدود است، نم آب را مشاهده می کنید که در حال پیشرفت است. البته این مشکل میتواند در اثر شکستن لوله آب نیز باشد. متخصصین در لوله بازکنی و تخلیه چاه با کمک تجهیزاتی که در اختیار دارند می توانند تعیین نمایند کدام مورد رخ داده و این نم دقیقا به چه دلیل رخ داده است.

4_ چاه فاضلاب سر ریز شده است.

بازترین نشانه پر شدن چاه فاضلاب این است که مواد دفعی از لبه چاه وارد محیط می شوند. این مشکل باید سریعا رفع شود تا قبل از این که کثافت بیشتری به همراه داشته باشد. در صورتی که با لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه تماس گرفتید حتما اتفاق را گزارش دهید تا هر چه سریع تر نیرو های خود را به منزل اعزام کنند.

بیشتر بدانید:قیمت تخلیه چاه

دلایل گرفتگی لوله و چاه از نظر لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه:

این جمله گوهر باید همواره در تمام امور زندگی با ما همراه باشد که پیشگیری بهتر از درمان است. اگر شما نکات مهم برای جلوگیری از گرفتگی لوله را رعایت کنید قطعا نیازی به لوله بازکنی نخواهد داشت.

از طرفی بار گرفتگی لوله و یا پر شدن چاه فاضلاب می تواند منجر به خسارت هایی زیادی به بافت ساختمان گردد. لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه در راستای افزایش آگاهی مردم در این زمینه مهم ترین دلایل گرفتگی لوله و نیاز به تخلیه چاه را اینگونه بیان می کنند:

1_ گیر کردن شئ در مسیر آب

بار ها دیده شده است که در توالت، روشویی و … به دلیل انداختن دستمال کاغذی ، نخ دندان و … مسیر آب به مرور زمان مسدود شده و اکنون با گرفتگی لوله مواجه می شوید.

توصیه متخصصان در لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه این است که به هیچ عنوان حتی یکبار دستمال و موارد دیگر را وارد مسیر آب نکنید چون همین اتفاق کوچک در گذر زمان اثر خود را نشان میدهد.

2_ جرم گیر شدن لوله ها

حتی جرم هایی همانند چربی، باقی ماندن غذا در مسیر سینک و … نیز می توانند دلایلی بر گرفتگی لوله باشند. لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه معتقد است که افراد باید در بازه های زمانی منظم از مواد شیمیایی باز کننده لوله استفاده کنید تا مسیر آب تمیز شده و جرم ها بر روی هم جمع نشوند.

3_ افتادن شئ و یا موجود در چاه

از دلایل پر شدن چاه فاضلاب ممکن است افتادن یک شئ بزرگ و یا حیوان داخل چاه باشد. فرض کنیم شما به تازگی تخلیه چاه را تحت نظر لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه داده اید ولی در مدت کوتاهی باز هم با مشکل پر شدن چاه فاضلاب مواجه شده اید. شک نکنید چاه دچار گرفتگی شده است.

4_ ورود ریشه درختان به داخل چاه

در مورد چاه هایی که در کنار درختان حفر می شوند، این مشکل بار ها دیده شده است. ریشه درخت وارد چاه شده و حجم آن را اشغال می کند.

بهتر است بدانید:لوله بازکنی تهران

روش هایی مورد استفاده در لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه:

اگر گرفتگی لوله ها خفیف باشد شما می توانید با کمک مواد شیمیایی، محلول جوش شیرین و سرکه، لوله بازکن های دستی و … اقدام به رفع مشکل و عیب رخ داده کنید. اما در مواردی که مشکل حاد است باید از افراد متخصص کمک بگیرید که تنها یک تماس با لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه کافیست تا از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

متخصصین در این شرکت از روش های زیر برای لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده می کنند:

   رفع گرفتگی لوله ها با کمک فنر زنی

   لوله بازکنی با دستگاه تراک هوا

_     لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر فولادی و معمولی

_    نشت یابی لوله ها به کمک دستگاه

_    برطرف نمودن رسوبات و اجرام در مسیر آب و چاه

همواره شرکت خدمات فنی شایان آماده است تا در هر ساعت کاری از شبانه روز در امور لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی، لوله کشی سرد و گرم، رفع نم، رفع بوی بد فاضلاب، ترمیم لوله کشی فاضلاب، لایروبی، حفر چاه کهنه، حفاری چاه نو،طوقه چینی، کول گذاری، تانکر های 6000 هزار تایی و 12000 هزار تایی و رفع گرفتگی و رفع نم و رطوبت و …

نیز ما در کنار شما عزیزان هستیم تا به تمامی مشکلات شما عزیزان رسیدگی شود حتی در ایام تعطیلات در تمام نقاط تهران به خرابی های منزل شما رسیدگی خواهد شد.

بهتر است بدانید:روش های لوله بازکنی رفع گرفتگی لوله

2 پاسخ