لوله بازکنی بلوار فردوس

لوله بازکنی بلوار فردوس

لوله بازکنی بلوار فردوس در سایت لوله بازکنی شیک به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

یکی از مهم ترین خدمات شرکت های لوله بازکنی تهران در آوردن اشیاء قیمتی است که به هر دلیلی سر از چاه توالت درآورده اند. از جمله این اشیاء گران قیمت می توان به دسته کلید، ساعت، طلا و گوشی همراه اشاره کرد. در اینگونه موارد در ابتدا آرامش  خود را حفظ کنید.

چنانچه خوش شانس باشید به احتمال زیاد می توانید با استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی شی مورد نظر خود را از درون چاه خارج کنید. شرکت لوله بازکنی بلوار فردوس تاکنون موفق شده است اشیاء گران قیمت بسیاری را با استفاده از پرسنل با تجربه و دستگاه های مجهز از درون چاه خارج کند.

برای این منظور بهتر است به هیچ عنوان فلاش تانک را نکشید و یا از آب اضافی استفاده نکنید. شاید از نظر شما نتوان شی مورد نظر را از چاه بیرون کشید، اما بهتر است در این زمینه از تجربه متخصصان بهره ببرید.
این افراد با موقعیت های متفاوتی مواجه بوده اند و بهتر می توانند در این مورد اظهار نظر کنند. بنابراین امید خود را از دست ندهید و با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

روش بیرون آوردن اشیا از چاه توالت

لوله بازکنی در بلوار فردوس

در این زمینه کارشناس لوله بازکنی انقلاب در ابتدا به نوع سرویس بهداشتی توجه می کند. در توالت های فرنگی قسمتی تعبیه شده است که به زانویی ( سیفون یا شتر گلو ) مشهور است. این قسمت از ورود بوی نامطبوع به محیط داخلی منزل جلوگیری می کند، همچنین ساختار آن به گونه ایی طراحی شده است که اجسام را در خود نگه می دارد.

در واقع باید گفت طراحان، افتادن اجسام در آن را پیش بینی کرده اند. اگر فلاش تانک را نکشیده باشید، پرسنل شرکت لوله بازکنی بلوار فردوس با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارد، می تواند شی را از این قسمت خارج کند.  چنانچه از این طریق نتوان شی را خارج کرد، در مرحله بعدی سعی می شود با برداشتن کاسه توالت، لوله فاضلاب چک شود تا بتوان به شی دسترسی داشت.

گاهی اوقات ممکن است چند روز از این اتفاق گذشته باشد، اما شی همچنان در قسمت زانویی گیر کرده باشد.
بنابراین بهتر است قبل از ناامید شدن با سرویسکاران ما در لوله بازکنی بلوار فردوس مشورت نمایید. اگر سرویس بهداشتی از نوع ایرانی بوده و دارای چاه بست است، احتمال دارد شی در دیواره آن گیر کرده باشد که در این صورت به راحتی می توان آن را خارج کرد.

چنانچه شی از چاه بست عبور کرده باشد، بهتر است خودسرانه کاری را انجام ندهید، تنها یک تکان و حرکت اضافه لازم است تا شی برای همیشه به ته چاه سقوط کند. شرکت لوله بازکنی بلوار فردوس خدمات خود را در این زمینه در مناطق مختلف تهران به صورت فوری و در هر ساعت از شبانه روز ارائه می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا مانند ترفندهایی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی جنوب تهران، چند راهکار به شما ارائه دهیم.

درآوردن اشیا، طلا، گوشی، دسته کلید و غیره از توالت به صورت 100% تضمینی و فوری

به هنگام افتادن اشیا در توالت چه باید بکنیم؟

لوله بازکنی بلوار فردوس فوری

اولین کاری که به هنگام افتادن طلا، مسواک، افتادن سوئیچ در توالت باید انجام دهید این است که در نظر داشته باشید در اکثر ساختمان های تهران طول لوله فاضلاب بیشتر از 50 سانتی متر است و این بدان معنا است که فکر درآوردن اشیا از لوله توالت را با دست، باید از سرتان بیرون کنید.

همیکن حرکت به ظاهر ساده می تواند باعث شود مچ دستتان ورم کند یا آرنجتان در لوله گیر کند و مشکلی به مشکلات شما اضافه شود.

طی تماس های مکرر با تخلیه چاه تهران به هنگام افتادن گوشی موبایل یا حلقه و دستبند در چاه توالت، افراد را به انجام این 4 مرحله توصیه کرده ایم.

  1. همانطور که قبلاً گفته ایم به هیچ عنوان آب اضافی در توالت نریزید و فلاش تانک را نکشید.
  2. هوس ماجراجویی به سرتان نزند که یک حرکت اضافی می تواند باعث شود شی افتاده در لوله فاضلاب، به سمت چاه اصلی هدایت شود.
  3. اگر شی در توالت عمومی افتاده است تا آمدن متخصصین لوله بازکنی بلوار فردوس، اجازه ندهید کسی از توالت استفاده کند.
  4. با یکی از شعب معتبر در این زمینه مثل لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید تا با استفاده از ابزارهای مخصوص شی یا طلا افتاده در چاه توالت را خارج کنند.

3 روش درآوردن اشیا و طلا از چاه فاضلاب و توالت

لوله بازکنی بلوار فردوس ارزان

برای خارج کردن دسته کلید و سوئیچ، طلا و حلقه، مسواک از لوله توالت، اولین چیزی که به ذهن همه می رسد این است که یک دستکش بپوشند و با استفاده از دست، آن شی را از لوله خارج کنند. غافل از اینکه برای این کار باید طول و قطر لوله را نسبت به اندازه دست خود در نظر بگیرند. چرا که اگر قطر لوله کوچکتر از مچ دستشان باشد ممکن است مچ دست ورم کند یا آرنجشان در لوله گیر کند و برایشان خطر جانی به همراه داشته باشد. پس بهتر است 3 روش زیر را امتحان کنید.

استفاده از چنگک یا قلاب

یکی از روش ها برای خارج کردن جسم از توالت، این است که با استفاده از چنگک در لوله توالت با احتیاط به دنبال جسم باشید. اگر چنگک ندارید یک آویز فلزی را صاف کنید و سر آن را به صورت قلاب درست کنید. حالت ایده آل این است که ارتفاع میله کمتر از یک متر نباشد. سپس قلاب را داخل لوله کنید تا به سیفون برسد. قلاب را با احتیاط درون سیفون بچرخانید تا بتوانید جسم گیر کرده در سیفون را شکار کنید.

مطالعه مقاله لوله بازکنی مطهری را به جهت آشنایی با سنگ توالت طبی، به شما پیشنهاد می کنیم.

استفاده از جاروبرقی تر و خشک برای خارج کردن اجسام از توالت

اگر در منزل جاروبرقی مجهز به دکمه تر و خشک دارید، لوله جارو برقی را داخل لوله کنید و دکمه تر را بزنید و اجازه دهید تا نیروی جاروبرقی تمام آب و فضولات داخل سیفون را داخل خود بکشد. وقتی که مطمئن شدید سیفون کامل تخلیه شده است، جاروبرقی را خاموش کنید و داخل مخزن جاروبرقی به دنبال وسیله خود باشید.

خارج کردن شی از لوله فاضلاب با بلند کردن کاسه توالت فرنگی

اگر شی شما داخل لوله توالت فرنگی افتاده است و آن را داخل سیفون توالت فرنگی نمی بینید به احتمال زیاد داخل لوله زانویی زیر کاسه توالت گیر افتاده است. در این صورت ابتدا چسب کنار کاسه توالت را به وسیله چاقو یا کاردک بتراشید و کاسه را با احتیاط بلند کنید و به وسیله جاروبرق، چنگک یا قلاب، سعی کنید شی را از داخل لوله خارج کنید.

در نهایت یکی از تضمینی ترین روش ها برای خارج کردن اجسام از لوله توالت، تماس با شعبه لوله بازکنی بلوار فردوس است که مجهز به ابزارها و وسیله هایی است که می تواند به طور تضمینی و فوری شی شما را از چاه فاضلاب خارج کند.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *