لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی شهرک غرب

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب تهران

رفع گرفتگی لوله ها زیر 20 دقیقه

استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته لوله بازکنی

رفع گرفتگی لوله توالت

تشخیص محل ترکیدگی و نشتی لوله ها

رفع نم و رطوبت

رفع بوی بد توالت

تخلیه چاه تهران  

آموزش تنظیم فشار پکیج

لوله بازکنی در شهرک غرب

 

تنظیم فشار پکیج یکی از کارهای ضروری بعد از نصب و راه اندازی پکیج است. فشار پکیج می‌تواند به دلایل مختلف از تنظیم خارج شود که در این صورت نیاز به تنظیم شدن دارد. فشار نرمال برای پکیج 1.5 بار است. زمانی که محدوه فشار پکیج از محدوه 1 الی 2 خارج شود یعنی فشار از تنظیم خارج شده و باید آن را تنظیم کنید. اصولاً تنظیم فشار پکیج در انواع مختلف پکیج یکسان است و با آموختن یکی از پس بقیه هم برمی‌آیید. اگر فشار پکیج تنظیم نباشد می‌تواند سایر قطعات پکیج را دچار مشکل کند و مشکلاتی را به وجود بیاورد مثلا آب گرم نمی‌شود و یا رادیاتور خاموش می‌شود.

برای اینکه بتوانید فشار پکیج خود را تنظیم کنید و از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری کنید توصیه می‌کنیم با ما تا انتهای مقاله لوله بازکنی شهرک غرب همراه باشید تا آموزش تنظیم فشار پکیج را به شما ارائه کنیم.

فشار پکیج به چه معناست؟

فشار پکیج به معنای تعادل آب و هوا در پکیج است و توسط عقربه‌ای که روی پکیج قرار دارد قابل مشاهده است. معمولاً این عقربه روی عدد 1.5 قرار دارد و یک فشار نرمال برای پکیج به حساب می‌آید و به معنای تعادل بین آب و هوا در سیستم آب‌بندی پکیج است. فشار پکیج نباید از محدوه 1 الی 2 بار خارج شود و در صورتی که این اتفاق افتاد یعنی یک اختلالی در عملکرد پکیج ایجاد شده است که باید برطرف شود. در ادامه به بررسی دلایل افت فشار یا افزایش فشار پکیج از میزان نرمال آن می‌پردازیم. ما در مقاله لوله بازکنی سعادت آباد در خصوص پمپ آب کولر آبی صحبت کرده ایم.

دلایل کاهش یا افزایش فشار پکیج

دلایل متعددی می‌تواند باعث افت فشار پکیج شود که در اینجا برخی از دلایل اصلی خدمتتان توضیح می‌دهیم:

عدم هواگیری پکیج و رادیاتورها

یکی از دلایل افت فشار پکیج به علت هوای اضافی است که درون لوله‌های پکیج مانده و خارج نشده است که اگر هنگام راه‌اندازی خارج نشود، اجازه عبور به آب را نمی‌دهد و کار پکیج را دچار مشکل می‌کند.

برای هواگیری پکیج شیر آب گرم را باز کنید تا پکیج روشن شود سپس پیچ هواگیری پکیج که در انتهای پمپ پکیج قرار دارد را با پیچ گوشتی باز کنید. با اینکار هوای اضافی به همراه مقداری آب داغ خارج می‎شود. بعد از اتمام خروج هوا پیچ هواگیری را ببندید اگر مشکل افت فشار پکیج به هواگیری مربوط باشد برطرف می‌شود. مطالعه مقاله لوله بازکنی بلوار فردوس را به شما پیشنهاد می دهیم.

ایجاد نشتی در پکیج

نشتی در پکیج یکی از دلایل اصلی کاهش فشار پکیج است. با بررسی تمام بخش‌های پکیج و رادیاتورها از بابت این مسئله مطمئن شوید.

مشکل در منبع انبساط پکیج

منبع انبساط در پکیج، فشار آب را متعادل نگه‌ می‌دارد. هر گونه خرابی در منبع انبساط باعث می‌شود تعادل فشار در پکیج به هم بریزد.

خراب شدن شیر آبی رنگ زیر پکیج

در زیر هر پکیجی یک شیر آبی رنگ وجود دارد که برای هواگیری پکیج استفاده می‌شود و زمانی که باز می‌شود اجازه ورود آب به پکیج را می‌دهد که در اصطلاح به آن شیرپرکن می‌گویند. وقتی شیر را باز می‌کنید باید زمانی که فشار روی 1.5الی 2 بار رسید شیر را ببندید. اگر شیر باز بماند یا خراب باشد فشار از این محدوه بالاتر یا پایین تر می‌رود و باعث اختلال در کار پکیج می‌شود .

افزایش فشار پکیج به علت خرابی برخی قطعات

لوله بازکنی شهرک غرب شبانه روزی

خرابی برخی قطعات پکیج باعث می‌شود فشار پکیج بالاتر از حد نرمال رود و کار پکیج را با اختلال روبه رو کند. این قطعات شامل شیرپرکن، مبدل حرارتی، شیر تخلیه فشار، منبع انبساط پکیج و پمپ پکیج است.
این موارد معمولاً دلایل شایع برای افت و خیز فشار در پکیج به حساب می‌آید و البته دلایل دیگری نیز همچون رسوب گرفتن مدارها، خرابی برد، خرابی کلید حرارتی، کوتاهی ارتفاع شعله و غیره می‌تواند باشد که در اینجا ذکر نشده است. اگر در صورت بروز هرکدام مشکل رفع شود می‌توان فشار پکیج را در حد نرمال نگهداشت. در هر صورت اگر نیاز به خدمات بیشتر داشتید می توانید با شماره لوله بازکنی شمال تهران تماس بگیرید.

آموزش تنظیم فشار پکیج

برای تنظیم فشار باید ببینید که فشار بیش‌تر از حد نرمال است یا کم‌تر از حد نرمال است. برای اینکار باید عقربه‌ای که روی پکیج است را مشاهده کنید تا ببینید عقربه چه عددی را نشان می‌دهد. اگر فشار کم‌تر از حد نرمال است شیر آبی رنگ زیر پکیج را باز کنید تا هواگیری انجام شود زمانی که فشار به 1.5 بار رسید شیر را ببندید. اگر مشکل حل نشود باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید تا مشکل را برطرف کند و اما اگر فشار بالا بود و باید پایین آورده شود.

ابتدا شیر آب ورودی به دستگاه را ببندید سپس شیرپرکن که در زیر پکیج تعبیه شده را باز کنید و بعد از آن شیر آب گرم را در حمام، دستشویی و ظرفشویی باز کنید تا آب پکیج خالی شود. بعد از خالی شدن آب، فشار باید پایین بیاید در این لحظات عقربه روی پکیج را چک کنید و هر وقت به فشار نرمال رسید شیر پرکن را ببندید. همچنین شیر آب را که باز کرده‌اید ببندید و شیر آب ورودی دستگاه را باز کنید. اگر با این روش فشار سیستم تنظیم نشد بهتر است از یک تعمیرکار در شعبه لوله بازکنی غرب تهران کمک بگیرید.

اگر این روش‌های ساده کارساز نباشد به احتمال قوی یا شیرپرکن خراب است و یا یکی از قطعات داخلی پکیج دچار مشکل شده و باید تعمیر و یا تعویض شود. در هر صورت اگر خودتان در این زمینه تخصص خاصی ندارید و مشکل با راه‌حل ‌های ساده حل نشد بهترین کار کمک گرفتن از یک تعمیرکار ماهر است که تجربه و تخصص کافی را داشته باشد و بتواند مشکل را حل کند.
سخن پایانی
پکیج یک وسیله گرمایشی است که در اکثر منازل بخصوص آپارتمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیاز ما را به آبگرمکن و بخاری تامین می‌کند زیرا هم آب گرم مورد نیاز ما را تامین می‌کند هم رادیاتورها به واسطه پکیج انرژی لازم برای گرمایش خانه را تامین می‌کنند. برای اینکه این دستگاه عملکرد خوبی داشته باشد باید فشار آن تنظیم باشد. اگر به هر دلیلی فشار پکیج دچار مشکل شود و با افت فشار یا افزایش فشار روبه رو شود باید بلافاصله عیب یابی صورت گیرد و مشکل پیدا و حل شود. در  مقاله  للوه بازکنی شهرک غرب سعی کردیم روش‌های تنظیم فشار را تا حدودی خدمتتان شرح دهیم تا درصورتی که مشکل ساده باشد بتوانید خودتان بدون تخصص رفع کنید ولی اگر با این روش‌ها مشکل حل نشد حتما از یک تعمیرکار با تجربه در لوله بازکنی میرداماد کمک بگیرید.

6 پاسخ

 1. عالیست هست از مقاله هاتون خیلی خوب هست ممنون بابت کارخوب تون برای دوستم تو نواب اومدن کارکردن خیلی خیلی ازتون رازی هست موفق باشید من هرچه دوست آشنا هرکس وهرجا کسی شماره تلفن شما بخاد میدم خدمات فنی شایان

 2. ممنونم آقای کرمی من نادر هستم هستم توبرام بلوار فردوس سرویس کار فرستادی برادرتون اومد خیلی خیلی آقا بود اخلاق خوب ومخصوصن کارش حرف نداره به خاطر این هست فقط میخام ازتون تشکر کنم چون شب برای خاله ام هم لوله آشپزخانه اش گرفته شب ساعت ۱۱شب فرستادی اتوبان مشهد شهرک رضویه فقط خواستم یه تشکر خوب کرده باشم لوله بازکنی کارشما حرف نداره به تمام دوستان شماره شما پخش میکنم دورود برشرفت نادری

 3. سلام
  قربان ممنون بابت سرویس خوب تان
  تشکر می کنم برای من یه سرویس کار
  با اخلاق ودرست کار فرستادی کارش هم
  خیلی وارد بود امیدوارم همه همیشه موفق
  باشید برای این نظرم را گفتم از سرویس خوب شخص درست کار و بهتر از اینها اون شرکت بهتر هست که آدم های بهتر را جمع می کند وبرای کارهای خود وشخص دیگر ارزش می گذارد بس باید تشکر کرد هم از اون شرکت وهم اون شخصی که اومده کار منو انجام داده خواستم نظر را گفته باشم چون برای اومدن کار کردن وخیلی اذیت کردن از جای دیگه ولی این دفعه از شرکت خدمات فنی شایان زنگ زدم خیلی خیلی رازی هستم بس باید از کار خوب گفت موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *