لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی در شهرک غرب در لوله بازکنی شیک در سریع ترین زمان ممکن به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب تهران

رفع گرفتگی لوله ها زیر 20 دقیقه

استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته لوله بازکنی

رفع گرفتگی لوله توالت

تشخیص محل ترکیدگی و نشتی لوله ها

رفع نم و رطوبت

رفع بوی بد توالت

تخلیه چاه تهران  

 

شهرک غرب یکی از مناطق پرجمعیت و پرتردد تهران است که به دلیل وجود مراکز تجاری و مسکونی متعدد، همواره شاهد مشکلاتی مانند گرفتگی لوله فاضلاب است. به همین دلیل، خدمات لوله بازکنی در این منطقه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی خدمات لوله بازکنی در شهرک غرب بپردازیم. با ما همراه باشید.

انواع خدمات لوله بازکنی در شهرک غرب

خدمات لوله بازکنی در شهرک غرب شامل موارد زیر است:

 • باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه
 • باز کردن لوله فاضلاب حمام
 • باز کردن لوله فاضلاب توالت
 • باز کردن لوله فاضلاب پارکینگ
 • باز کردن لوله فاضلاب پشت بام
 • باز کردن لوله فاضلاب حیاط
 • باز کردن لوله فاضلاب تجاری و صنعتی

روش‌های لوله بازکنی در شهرک غرب

برای باز کردن لوله فاضلاب در شهرک غرب، از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. این روش‌ها عبارتند از:

 • فنر زنی
 • تراکم هوا
 • اسید شویی
 • دستگاه جت
 • باز کردن لوله با دستگاه برقی

عوامل موثر در قیمت لوله بازکنی  در شهرک غرب

قیمت لوله بازکنی در شهرک غرب به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • نوع گرفتگی لوله
 • طول لوله گرفته شده
 • جنس لوله
 • میزان سختی گرفتگی
 • موقعیت جغرافیایی محل
 • زمان مراجعه

بهترین روش انتخاب شرکت لوله بازکنی در شهرک غرب

برای انتخاب بهترین شرکت لوله بازکنی در شهرک غرب، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • شرکت باید دارای مجوز از اتحادیه صنف لوله بازکنی باشد.
 • شرکت باید از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و پیشرفته استفاده کند.
 • شرکت باید دارای کادر مجرب و متخصص باشد.
 • شرکت باید خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه دهد.

بیشتر بدانید:لوله بازکنی غرب تهران

چند توصیه برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب، توصیه می‌شود نکات زیر را رعایت کنید:

 • از ریختن مواد زائد و جامد مانند دستمال کاغذی، چربی، مو و خرده‌های غذا در لوله فاضلاب خودداری کنید.
 • از توری برای جلوگیری از ورود مواد زائد به لوله فاضلاب استفاده کنید.
 • هر چند وقت یکبار از فنر دستی برای باز کردن لوله‌ها استفاده کنید.
 • از لوله بازکن‌های شیمیایی به صورت صحیح استفاده کنید.

در صورتی که با گرفتگی لوله فاضلاب در شهرک غرب مواجه شدید، می‌توانید با یکی از شرکت‌های معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید. این شرکت‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهند کرد.

بیشتر بدانید:لوله بازکنی افسریه

باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه

لوله فاضلاب آشپزخانه یکی از پرکاربردترین لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌ها است. این لوله به دلیل تخلیه پسماند مواد غذایی و روغن و چربی، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از فنر زنی است. در این روش، یک فنر بلند و انعطاف‌پذیر از طریق لوله فاضلاب وارد می‌شود و گرفتگی را برطرف می‌کند.

باز کردن لوله فاضلاب حمام

لوله فاضلاب حمام نیز یکی از لوله‌های فاضلاب پرکاربرد در ساختمان‌ها است. این لوله به دلیل تخلیه پسماند مواد شوینده و مو، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب حمام، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از تراکم هوا است. در این روش، با استفاده از دستگاه تراکم هوا، فشار زیادی به گرفتگی وارد می‌شود و آن را برطرف می‌کند.

باز کردن لوله فاضلاب توالت

لوله فاضلاب توالت یکی از مهم‌ترین لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌ها است. این لوله به دلیل تخلیه مواد زائد انسانی، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب توالت، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از دستگاه جت است. در این روش، با استفاده از دستگاه جت، آب با فشار زیاد به گرفتگی وارد می‌شود و آن را برطرف می‌کند.

باز کردن لوله فاضلاب پارکینگ

لوله فاضلاب پارکینگ به دلیل تخلیه آب‌های سطحی و پسماند مواد روغنی، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب پارکینگ، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از اسید شویی است. در این روش، با استفاده از اسید قوی، گرفتگی برطرف می‌شود.

بیشتر بدانید:خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با تضمین کارکرد بلند مدت 

باز کردن لوله فاضلاب پشت بام

لوله فاضلاب پشت بام به دلیل تخلیه آب‌های سطحی، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب پشت بام، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از فنر زنی است. در این روش، یک فنر بلند و انعطاف‌پذیر از طریق لوله فاضلاب وارد می‌شود و گرفتگی را برطرف می‌کند.

باز کردن لوله فاضلاب حیاط

لوله فاضلاب حیاط به دلیل تخلیه آب‌های سطحی و پسماند مواد ساختمانی، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب حیاط، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از دستگاه جت است. در این روش، با استفاده از دستگاه جت، آب با فشار زیاد به گرفتگی وارد می‌شود و آن را برطرف می‌کند.

باز کردن لوله فاضلاب تجاری و صنعتی

لوله فاضلاب تجاری و صنعتی به دلیل حجم بالای فاضلاب، مستعد گرفتگی است. برای باز کردن لوله فاضلاب تجاری و صنعتی، از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین روش‌ها، استفاده از دستگاه برقی است. در این روش، با استفاده از دستگاه برقی، گرفتگی به صورت مکانیکی برطرف می‌شود.

در مجموع، خدمات لوله بازکنی در شهرک غرب شامل موارد مختلفی است که با توجه به نوع گرفتگی، از روش‌های مختلفی برای باز کردن آن استفاده می‌شود.

فنر زنی یکی از متداول‌ترین روش‌های باز کردن لوله فاضلاب است. در این روش، یک فنر بلند و انعطاف‌پذیر از طریق لوله فاضلاب وارد می‌شود و گرفتگی را برطرف می‌کند. فنر زنی برای باز کردن انواع گرفتگی، از جمله گرفتگی ناشی از مو، چربی، رسوب و … کاربرد دارد.

تراکم هوا

تراکم هوا یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله فاضلاب است. در این روش، با استفاده از دستگاه تراکم هوا، فشار زیادی به گرفتگی وارد می‌شود و آن را برطرف می‌کند. تراکم هوا برای باز کردن گرفتگی‌های ناشی از مو، چربی و … کاربرد دارد.

اسید شویی

اسید شویی یکی از روش‌های شیمیایی باز کردن لوله فاضلاب است. در این روش، با استفاده از اسید قوی، گرفتگی برطرف می‌شود. اسید شویی برای باز کردن گرفتگی‌های ناشی از رسوب، سیمان و … کاربرد دارد.

دستگاه جت

دستگاه جت یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله فاضلاب است. در این روش، با استفاده از دستگاه جت، آب با فشار زیاد به گرفتگی وارد می‌شود و آن را برطرف می‌کند. دستگاه جت برای باز کردن گرفتگی‌های شدید، از جمله گرفتگی‌های ناشی از سنگ و … کاربرد دارد.

باز کردن لوله با دستگاه برقی

باز کردن لوله با دستگاه برقی یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله فاضلاب است. در این روش، با استفاده از دستگاه برقی، گرفتگی به صورت مکانیکی برطرف می‌شود. دستگاه برقی برای باز کردن گرفتگی‌های ناشی از جسم خارجی، از جمله افتادن اشیا در لوله فاضلاب کاربرد دارد.

در مجموع، هر یک از این روش‌ها برای باز کردن انواع خاصی از گرفتگی کاربرد دارد. انتخاب روش مناسب برای باز کردن لوله فاضلاب، به عوامل مختلفی مانند نوع گرفتگی، شدت گرفتگی و موقعیت لوله فاضلاب بستگی دارد.

نکات مهم در باز کردن لوله فاضلاب

 • در صورتی که با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید، ابتدا سعی کنید با روش‌های خانگی مانند استفاده از فنر دستی یا محلول لوله بازکن، گرفتگی را برطرف کنید.
 • در صورتی که با روش‌های خانگی موفق به باز کردن گرفتگی نشدید، با یک شرکت معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید.
 • از ریختن مواد زائد و جامد مانند دستمال کاغذی، چربی، مو و خرده‌های غذا در لوله فاضلاب خودداری کنید.
 • از توری برای جلوگیری از ورود مواد زائد به لوله فاضلاب استفاده کنید.
 • هر چند وقت یکبار از فنر دستی برای باز کردن لوله‌ها استفاده کنید.
 • از لوله بازکن‌های شیمیایی به صورت صحیح استفاده کنید.

6 پاسخ

 1. عالیست هست از مقاله هاتون خیلی خوب هست ممنون بابت کارخوب تون برای دوستم تو نواب اومدن کارکردن خیلی خیلی ازتون رازی هست موفق باشید من هرچه دوست آشنا هرکس وهرجا کسی شماره تلفن شما بخاد میدم خدمات فنی شایان

 2. ممنونم آقای کرمی من نادر هستم هستم توبرام بلوار فردوس سرویس کار فرستادی برادرتون اومد خیلی خیلی آقا بود اخلاق خوب ومخصوصن کارش حرف نداره به خاطر این هست فقط میخام ازتون تشکر کنم چون شب برای خاله ام هم لوله آشپزخانه اش گرفته شب ساعت ۱۱شب فرستادی اتوبان مشهد شهرک رضویه فقط خواستم یه تشکر خوب کرده باشم لوله بازکنی کارشما حرف نداره به تمام دوستان شماره شما پخش میکنم دورود برشرفت نادری

 3. سلام
  قربان ممنون بابت سرویس خوب تان
  تشکر می کنم برای من یه سرویس کار
  با اخلاق ودرست کار فرستادی کارش هم
  خیلی وارد بود امیدوارم همه همیشه موفق
  باشید برای این نظرم را گفتم از سرویس خوب شخص درست کار و بهتر از اینها اون شرکت بهتر هست که آدم های بهتر را جمع می کند وبرای کارهای خود وشخص دیگر ارزش می گذارد بس باید تشکر کرد هم از اون شرکت وهم اون شخصی که اومده کار منو انجام داده خواستم نظر را گفته باشم چون برای اومدن کار کردن وخیلی اذیت کردن از جای دیگه ولی این دفعه از شرکت خدمات فنی شایان زنگ زدم خیلی خیلی رازی هستم بس باید از کار خوب گفت موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *