لوله بازکنی آزادی

لوله بازکنی آزادی

 لوله بازکنی در آزادی در سایت لوله بازکنی شیک در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

خدمات لوله بازکنی در آزادی شامل موارد زیر است:

  • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت، حمام، آشپزخانه، کف شوی و سایر لوله ها
  • رفع گرفتگی های ناشی از عوامل مختلف مانند رسوب، مو، چربی، مصالح ساختمانی و …
  • استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن برای باز کردن گرفتگی
  • ارائه خدمات شبانه روزی و فوری
  • ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی

در ادامه به توضیح برخی از این خدمات می پردازیم:

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلات رایج در ساختمان ها است که می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند بالا زدن فاضلاب، بوی بد و … شود. شرکت های لوله بازکنی با استفاده از دستگاه های مختلف مانند فنر برقی، تراکم هوا و … می توانند گرفتگی لوله ها را به سرعت و بدون آسیب دیدگی باز کنند.

رفع گرفتگی های ناشی از عوامل مختلف

گرفتگی لوله ها می تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند رسوب، مو، چربی، مصالح ساختمانی و … باشد. شرکت های لوله بازکنی با استفاده از تجربه و دانش خود می توانند علت گرفتگی را تشخیص داده و روش مناسب برای رفع آن را انتخاب کنند.

استفاده از دستگاه های پیشرفته

امروزه شرکت های لوله بازکنی از دستگاه های پیشرفته و مدرنی برای باز کردن گرفتگی استفاده می کنند. این دستگاه ها می توانند گرفتگی های شدید و پیچیده را نیز به راحتی باز کنند.

ارائه خدمات شبانه روزی و فوری

گرفتگی لوله فاضلاب می تواند در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد. شرکت های لوله بازکنی خدمات خود را در تمام ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن مشکل خود را حل کنند.

ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی

قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع گرفتگی، شدت گرفتگی، طول لوله و … تعیین می شود. شرکت های لوله بازکنی با ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی، سعی می کنند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

اگر در منطقه آزادی تهران با مشکل گرفتگی لوله مواجه هستید، می توانید با یکی از شرکت های لوله بازکنی معتبر این منطقه تماس بگیرید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

آیا با روش‌های خانگی لوله بازکنی تهران برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی آشنا هستید؟ گرفتگی سینک ظرفشویی یک معضل اعصاب خردکن برای ساکنین خانواده بخصوص خانم خانه است. گاهی اوقات بعد از یک مهمانی خانوادگی یا مراسم‌هایی شبیه به آن به خاطر عدم رعایت برخی موارد و سهل انگاری، باقی مانده غذا یا چربی‌های شسته شده وارد لوله می‌شود و چون حجم بالایی دارد داخل لوله رسوب می‌کند یا به همراه مو و چیزهایی از این قبیل باعث گرفتگی لوله‌ سینک ظرفشویی می‌شود و آب داخل سینک جمع می‌شود و حتی از سینک سرریز می‌شود و شرایط بسیار آزاردهنده‌ای را ایجاد می کند.
شما در این شرایط چه کاری انجام می‌دهید؟ شاید با شرکت‌های لوله‌بازکنی تماس بگیرید و هزینه زیادی را پرداخت کنید تا از آن شرایط خلاص شوید. ولی ما قصد داریم در این مقاله روش‌های خانگی برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی به شما پیشنهاد دهیم. با ما همراه باشید.

دلایل گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

دلایل گرفتگی سینک ظرفشویی تقریباً واضح است و هر کسی می تواند برخی از این عوامل را حدس بزند. سینک ظرفشویی بیشترین ارتباط را با چربی‌های باقی مانده روی ظروف، ذرات باقی مانده غذا، گرد و غبار، مو و… دارد. این مواد با گذشت زمان داخل لوله رسوب می‌کنند و به دیواره‌های لوله می‌چسبند و آرام آرام از قطر لوله کاسته شده و عبور آب به سختی انجام می‌شود حال اگر مو و گرد و غبار هم وارد لوله شود به این چربی‌ها می چسبد و گرفتگی را بیشتر می‌کند تا جایی که شاید چند ساعت طول بکشد تا آب داخل سینگ تخلیه شود. اگر در این مراحل اقدام به رفع مانع نکنیم باز هم شرایط بدتر می‌شود و مسیر عبور آب کلا مسدود می‌شود. اینجاست باید فکر چاره بود. در این شرایط دو راه وجود دارد یا خودتان دست به کار شوید و با استفاده از روش‌های خانگی و ساده اقدام به رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی کنید یا اینکه اگر خودتان هیچ آشنایی با این موارد ندارید مقداری هزینه می‌کنید و این کار را به شرکت‌هایی نظیر تخلیه چاه تهران  و لوله بازکنی آزادی می‌سپارید. در ادامه ما برخی از روش‌های خانگی لوله بازکنی را برای رفع گرفتگی لوله‌ سینک ظرفشویی توضیح خواهیم داد.

لوله بازکنی آزادی فوری

روش‌های خانگی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

اگر گرفتگی سینک ظرفشویی سطحی باشد نیازی نیست با شرکت‌های لوله ‌بازکنی آزادی تماس بگیرید. بهتر است مانند یادگیری روش رفع گرفتگی لوله آبگرمکن را که در لوله بازکنی شهرزیبا شرح داده ایم، با آشنایی با برخی روش‌های ساده مشکل خود را حل کنید اگر مشکل همچنان حل نشد با شرکت‌های خدماتی تماس بگیرید.

استفاده از آب جوش  در لوله بازکنی آزادی

ساده‌ترین و رایج ترین روشی که به ذهن همه می‌رسد استفاده از آب جوش برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی است. این روش در عین سادگی معمولاً راه گشاست. از آنجایی که چربی و پسماندهای غذایی باعث گرفتگی لوله‌ ظرفشویی می‌شود آب داغ می‌تواند این مواد را ذوب کرده و باعث رفع گرفتگی شود. برای این کار می‌توانید یک کتری را پر از آب کرده و بجوشانید و به یک‌باره داخل سینک خالی کنید تا حجم زیاد آب داغ باعث رفع گرفتگی شود. این روش برای گرفتگی‌های سطحی روش مناسب و به صرفه‌ای است.

استفاده از پودر لباسشویی به همراه آب داغ

لوله بازکنی آزادی ارزان

این روش نیز از جمله روش‌های ساده و کارآمدی است که اکثر خانم‌ها برای بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی به کار می‌گیرند. در این روش ابتدا مقدار پودر را داخل لوله‌ می‌ریزیم سپس بعد از چند دقیقه مقدار زیادی آب داغ را داخل لوله می‌ریزیم. البته برخی از افراد پودر را داخل آب جوش می‌ریزند و ترکیب آب و پودر را داخل لوله می‌ریزند. این روش نیز برای گرفتگی‌های سطحی چاره ساز است. و پودر در تجزیه رسوبات چربی و مواد غذایی کمک می‌کند.

استفاده از تلمبه دستی

تلمبه دستی یک وسیله بسیار ساده و در عین حال بسیار مفید برای لوله باز کنی است. در گذشته این تلمبه‌ها کاربرد بیش‌تری داشتند و به هنگام گرفتگی سینک ظرفشویی یا حمام از آن استفاده می‌شد. امروزه نیز در برخی خانه ها می‌توان این وسیله را پیدا کرد. این وسیله از یک بخش لاستیکی دایره ای شکل و یک دسته چوبی تشکیل شده است که سر دسته چوبی به دهانه بخش لاستیکی چفت شده است. طرز استفاده از آن به این صورت است که بخش لاستیکی را روی دهانه لوله قرار می‌دهیم و با فشار دسته به سمت پایین و بالا بر اثر فشار هوای ایجاد شده گرفتگی رفع می‌شود. این روش هم برای گرفتگی‌های سطحی جوابگو است.

استفاده از محلول لوله بازکن خانگی

قبلاً در مقاله لوله بازکنی مرزداران نحوه استفاده از لوله بازکن صنعتی در خصوص مضرات استفاده از مواد شیمیایی توضیح داده ایم. به همین دلیل توصیه می کنیم حتی الامکان از محلول لوله بازکن خانگی برای رفع گرفتگی لوله ظرفشویی استفاده کنید.

 برای درست کردن محلول لوله بازکنی خانگی مواد ساده‌ای لازم دارید که در هر آشپزخانه‌ای وجود دارد. برای این کار شما مقداری سرکه و جوش‌شیرین نیاز دارید. ابتدا مقداری جوش‌شیرین را داخل لوله سینک بریزید سپس سرکه را نیز داخل لوله بریزید. بلافاصله دهانه لوله را مسدود کنید تا گاز ایجاد شده برا اثر ترکیب سرکه و جوش شیرین خارج نشود. می‌توانید با یک دستمال دهانه لوله را مسدود کنید. اجازه دهید 30 دقیقه بگذرد سپس مقداری آب داغ داخل لوله بریزید. ترکیب این دو ماده خاصیت اسیدی ایجاد می‌کند که باعث تجزیه مواد رسوب یافته در لوله می‌شود و آب داغ نیز در مرحله آخر مواد تجزیه شده را می‌شوید و به داخل فاضلاب هدایت می‌کند. این محلول می تواند جایگزین مناسبی به جای محلول‌های شیمیایی باشد چرا که محلول‌های شیمیایی آسیب جدی به لوله‌ها وارد می‌کنند و می‌توانند باعث پوسیدگی لوله‌ها شوند. همچنین این محلول‌ها برای سلامت انسان نیز بسیار خطرناک هستند.

استفاده از یک سیم مفتولی بلند

ابتدا یک سیم مفتولی بلند تهیه کنید می‌توانید از تکه‌های سیم که در خانه دارید استفاده کنید، البته بهتر است سیم مقداری ضخیم باشد تا بهتر جواب دهد. یک طرف سیم را به شکل قلاب خم کنید و از سر دیگر سیم را بگیرید و بخش قلابی سیم را وارد سینک ظرفشویی کنید و با بخش قلابی شکل موانعی مثل مو و سایر مواد را بگیرید و بیرون بکشید. با انجام مکرر این کار گرفتگی به صورت کامل رفع می شود. در انتها مقداری آب داغ داخل لوله بریزید تا لوله کامل تمیز شود.

روش های زیادی برای رفع گرفتگی لوله‌ها وجود دارد که با توجه به نوع گرفتگی و محل آن مورد توجه قرار می‌گیرد. گرفتگی سینک ظرفشویی از جمله گرفتگی‌های شایعی است که هر از گاهی برای هر خانه‌ای پیش می‌آید. این گرفتگی بیش‌تر از نوع سطحی است و اغلب با استفاده از روش‌های خانگی رفع می‌شود. در این مقاله سعی کردیم برخی از روش‌های خانگی لوله بازکنی برای سینگ‌های ظرفشویی را شرح دهیم تا در صورت نیاز از این مطالب استفاده کنید. در لوله بازکنی شرق تهران در خصوص خطرات لوله بازکنی با جوهرنمک صحبت کرده ایم.

لوله بازکنی آزادی شبانه روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *