لوله بازکنی تهرانسر به قیمت اتحادیه

لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر سر به احتمال زیاد شما در تبلیغات راجع به لوله بازکنی و تخلیه چاه با این عبارات روبرو شده اید اما لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به چه معناست این حرفه نیز مانند تمام حرفه ها دارای اتحادیه است که قیمت های مصوب بازار ر ا به شما خواهد داد برای اینکه در این امر فریب نخورید می توانید به ما اعتماد کنید .

کادری مجرب همراه با قیمت مناسب در ابتدا بگوییم عملیات لوله بازکنی تخلیه چاه به صورت مکانیزه و نیمه مکانیزه هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند برای اطلاع بیشتر با ما همراه باشید.

آشنایی خدمات لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای آگاهی هر چه بیشتر شما عزیزان با شفاف سازی قیمت ها و ارائه خدمات شما را همراهی می کند با توجه به نوسانات بازار امروز قیمت ها زیاد دچار کش و قوس می شوند به همین دلیل قیمت هایی که در زیر ارائه شده قیمت پایه هستند این قیمت ها در انتها با توجه به شرایط لوله و توافق طرفین پرداخته می شود.

به عنوان مثال لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای خدمات مختلف بر اساس مصوبه اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه با کمترین قیمت خدمات مناسب و بی نظیری را به شما ارائه می دهد.

نمونه قیمت ها بر این اساس می باشد :

با توجه به اینکه این خدمات توسط لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به شکل مکانیزه ارائه می شوند.

 • لوله بازکنی با فنر 1 تا 6 متر                               قیمت بین 120000 هزار تومان تا 250000 هزار تومان 
 • لوله بازکنی با فنر 6 تا 10 متر                             قیمت بین 180000 هزار تومان تا 250000 هزار تومان 
 • لوله بازکنی با فنر 10 تا 20 متر                           قیمت بین 300000 هزار تومان تا 450000 هزار تومان 

البته بیشتر مواقع به علت حاد بودن وضعیت لوله ها قیمت ها بر اساس شرایط سنجیده می شوند.

لوله بازکنی چیست؟

در ادامه بحث لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به معرفی فعالیت لوله بازکنی خواهیم پرداخت مطمئنا همه ی افراد در منازل و محل زندگی خود یکبار با این مشکل روبرو خواهند شد ممکن است لوله فاضلاب شما گرفته باشد و این مشکل همه ی فعالیت های منزل شما را تحت الشعاع قرار بدهد.

این مشکل می تواند در نقاط مختلف منزل مانند آشپزخانه، حمام و … اتفاق بیفتد در حال حاضر برای رفع حل این مشکلات شرکت های خدمات لوله بازکنی از جمله خدمات لوله بازکنی با قیمت اتحادیه تهرانسر از دستگاهی به نام فنر لوله بازکنی استفاده می کنند.

بهتر است بدانید:تخلیه چاه تهرانسر

فنر لوله بازکنی چیست و چگونه کار می کند؟

فنر لوله بازکنی که معروف به فنر هیدرولیکی لوله بازکنی بسیار قدرتمند است و توانایی پاکسازی و رفع گرفتگی در لوله های خانگی تا طول 25 فوت را دارد ساختمان فنر لوله بازکنی بدین شکل است که یک کابل فلزی که حالت فنری دارد نیروی مکانیکی موثر در کار کرد این فنر توسط موتور یک دریل ایجاد می شود.

با قدرت دریل حالت لرزشی در طول فنر ایجاد کرده و سر چرخشی آن رو به جلو حرکت می کند حرکت رو به جلوی فنر و عملکرد چرخشی قسمت سر فنر باعث باز شدن گرفتگی لوله و از بین بردن اجسام و رسوب موجود در لوله ها می شود .

یکی از ویژگی های بارز این فنر های لوله بازکن جنس فولادی و بسیار نازک آن است که به علت استحکام بالای آن باعث از بین رفتن گرفتگی یا انتقال و هدایت آن به سمت چاه فاضلاب اصلی می شود. انواع فنر های لوله بازکنی که توسط لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر استفاده می شود.

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای اطلاع بیشتر شما عزیزان اقدام به معرفی انواع لوله بازکنی ها خواهد کرد تا مشتریان عزیز در هنگام بروز مشکل در تشخیص قیمت دچار اشتباه نشوند.

فنر لوله بازکنی خانگی: 

این نوع فنر به عموان فنر لوله بازکنی دستی هم شناخته شده و برای لوله های سینک ودستشویی در خانه ها که طول زیادی نداشته استفاده می شود. جنس فنر لوله بازکن خانگی از فولاد بسیار محکم و بادوام است طول آن نیز به 3 الی 4 متر می رسد این وسیله به کمک دست ایجاد لرزش و چرخش در لوله ها می کند.

نوک این دستگاه ها را معمولا به شکل قلاب می سازند و قابل تعویض هم نخواهند بود این فنر قدرت زیادی در لایروبی لوله ها دارند استفاده از این دستگاه و حمل آن بسیار آسان خواهد بود.

دستگاه فنر لوله بازکن ابزاری تمام مکانیزه است که استفاده از آن باعث تسریع در روند بازگشایی لوله ها دارد. این دستگاه مجهز به موتور و فنر است و با نیروی برق کار می کند نیروی تولید شده توسط موتور باعث چرخش فنر شده و در پی آن لوله ها به سرعت باز خواهند شد.

لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای تسریع در خدمات به شما عزیزان از این روش های حرفه ای استفاده می کند از ویژگی های استفاده از فنر لوله بازکنی خانگی سرعت عمل و عدم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها که تاثیرات منفی بر محیط زیست و اطراف خواهند داشت.

بهتر است بدانید:لوله بازکنی ستارخان

پمپ دستی: 

این دستگاه لوله بازکن مخصوص بازکردن گرفتگی سیفون توالت و سینک ظرفشویی است لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر برای اطلاع شما عزیزان دستگاه تراکم هوا را معرفی می کند این دستگاه در مواقعی کاربرد دارد که گرفتگی لوله های چاه های فاضلاب و توالت های فرنگی با پمپ های دستی باز نشوند از این دستگاه استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که بدانید به کار گیری هر کدام از این دستگاه ها خصوصا دستگاه تراکم هوا از مهارت و تخصص بالایی برخور دار است نکته قابل توجه در رابطه با گرفتگی لوله های فاضلاب و توالت سینک و آشپزخانه و هر مکان دیگری با یک نیروی متخصص مشاوره کنید افراد حرفه ای و متخصص با توجه به مهارت لازم به شما کمک خواهند کرد که در چه زمان از چه راه حلی برای گرفتگی لوله ها استفاده کنید.

خدمات لوله بازکنی قیمت اتحادیه تهرانسر به عنوان گروهی مجرب و حرفه ای با در خدمت داشتن افراد متخصص شما را در زمینه رفع مشکلات لوله بازکنی و تخلیه چاه با ارائه کمترین قیمت در مقابل بهترین خدمات ارائه می دهد.

همواره ما در زمینه های لوله بازکنی تخلیه چاه ته زنی چاه کول گذاری لایروبی حفر چاه کهنه حفاری چاه جدید تشخیض ترکیدگی رفع نم دیوار آشپزخانه توالت حمام  تانکر های ساکشن مکنده لجن کش 6000 هزار تایی و 12000 هزار تایی و… فعالیت داریم.

لوله بازکنی در تهرانسر

در صورت بروز هر گونه مشکل در لوله‌های فاضلاب، آب یا دیگر لوله‌ها، لوله بازکنی حل مشکل شما خواهد بود. با استفاده از روش‌های متنوعی مانند لوله بازکنی با پمپ هوا، لوله بازکنی با فشار بالا، لوله بازکنی با پمپ وکیوم، لوله بازکنی با فشار بالا، لوله بازکنی شیمیایی، کابل روتاری و دستگاه هیدرولیکی، ما می‌توانیم هر نوع انسدادی را در لوله‌های شما برطرف کنیم.

ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته، از جمله لوله‌های فولادی تخلیه و دستگاه های هیدرولیکی، انسدادات سطحی و عمیق را با دقت بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کنیم. همچنین، در صورت نیاز به تخلیه چاه، تیم کارشناسان ما با استفاده از دستگاه‌های مدرن و به روز، به شما خدمات رسانی خواهند کرد.

قیمت لوله بازکنی بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه به طور کامل توضیح داده خواهیم شد. اما ابتدا باید بگوییم که شرکت ما با ارائه خدمات لوله بازکنی شیک و با کیفیت در منطقه تهرانسر، با تعرفه‌های رقابتی و مناسب به مشتریان خود خدمات را ارائه می‌دهد.

نوع گرفتگی

نوع گرفتگی به عواملی مانند نوع لوله، قدمت ساختمان، محل و گرفتگی های شدید و سیمانی وابسته است. برای مثال، گرفتگی در لوله‌های فاضلاب قدیمی و با سن بالا بسیار پیچیده‌تر است و نیاز به ابزارهای مخصوص و کارشناسی بیشتری دارد.

ابزار مورد استفاده

ابزارهای مورد استفاده نیز در تعیین قیمت لوله بازکنی تأثیرگذار هستند. استفاده از ابزارهای پیشرفته مانند کمپرسور، ژنراتور برقی، واترجت و دستگاه مکش باعث افزایش قیمت می‌شود.

متراژ فنر

متراژ فنر نیز در تعیین قیمت لوله بازکنی تأثیرگذار است. برای گرفتگی هایی که در مکان هایی مانند پارکینگ و پشت بام وجود دارند، نیاز به فنر هایی با طول بیشتر است که باعث افزایش قیمت می‌شود.

تعداد گرفتگی

تعداد گرفتگی نیز در تعیین قیمت لوله بازکنی تأثیرگذار است. در صورت وجود چندین گرفتگی در یک محل، قیمت بیشتری برای لوله بازکنی در نظر گرفته می‌شود.

استهلاک دستگاه

در برخی گرفتگی ها نیاز به استفاده از دستگاه‌های مختلفی مانند سه نظام برای حل مشکل وجود دارد که باعث افزایش قیمت می‌شود.

خدمات لوله بازکنی شیک و باخدماتی با کیفیت در منطقه تهرانسر، با تعرفه‌های مناسب و با توجه به عوامل مختلفی که در تعیین قیمت تاثیرگذار هستند، در خدمت شما عزیزان قرار دارد. به امید برطرف شدن مشکلات شما و رضایت کامل از خدمات ما.

همچنین، باید به این نکته هم توجه داشت که لوله بازکنی به منظور جلوگیری از مشکلات و بروز خسارت‌های بیشتر در سیستم لوله‌کشی انجام می‌شود. بنابراین، انجام لوله بازکنی به عنوان یک خدمت اصلاحی برای رفع مشکلات احتمالی در سیستم لوله‌کشی می‌تواند در آینده خسارات و هزینه‌های بیشتری را برای شما به دنبال داشته باشد.

همچنین، لوله بازکنی شیک، از ابزارها و تجهیزات پیشرفته استفاده می‌کند و به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید است. این موضوع نیز می‌تواند در تعیین قیمت لوله بازکنی تأثیرگذار باشد.

با توجه به اینکه شرکت ما در منطقه تهرانسر خدمات لوله بازکنی ارائه می‌دهد، تعرفه‌های ما نیز به دلیل رقابتی بودن با سایر رقبا، مناسب و با توجه به عوامل مختلفی که در تعیین قیمت تاثیرگذار هستند، قابل قبول هستند.

هزینه لوله بازکنی بستگی به عوامل مختلفی دارد که باید در تعیین قیمت آن‌ها مد نظر قرار گیرد. شرکت ما با ارائه خدمات لوله بازکنی شیک و با کیفیت و با توجه به عوامل مختلف در تعیین قیمت، برای رفع مشکلات شما عزیزان در خدمت است.

بیشتر بدانید:لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی فوری با کمپرسور هوا

لوله بازکنی با کمپرسور هوا یک روش پیشرفته و کارآمد برای رفع گرفتگی‌ها در سیستم لوله‌کشی است. در این روش، از کمپرسور هوا برای ایجاد فشار هوا در لوله استفاده می‌شود. فشار هوا باعث جابجایی و حرکت مواد و رسوبات موجود در داخل لوله می‌شود و گرفتگی‌ها را برطرف می‌کند.

استفاده از کمپرسور هوا در لوله بازکنی دارای مزایای زیادی است که به طور خلاصه در زیر آورده شده است:

 • عدم نیاز به تماس مستقیم با آب: در روش لوله بازکنی با کمپرسور هوا، هوا به عنوان منبع اصلی استفاده می‌شود و بدین ترتیب، نیازی به تماس مستقیم با آب وجود ندارد. این امر می‌تواند برای محل‌هایی که دسترسی به آب دشوار است و یا محدودیت مصرف آب وجود دارد، بسیار مفید باشد.
 • عدم نیاز به استفاده از محلول‌های شیمیایی: در برخی روش‌های لوله بازکنی، از مواد شیمیایی برای حل کردن رسوبات و گرفتگی‌ها استفاده می‌شود. اما در روش لوله بازکنی با کمپرسور هوا، نیازی به استفاده از محلول‌های شیمیایی نیست و فقط با استفاده از هوا، مشکل را برطرف می‌کند.
 • ایمنی بیشتر: در روش لوله بازکنی با کمپرسور هوا، خطر بروز آسیب در سیستم لوله‌کشی کاهش می‌یابد. زیرا در این روش، از فشار هوا برای حرکت مواد استفاده می‌شود و خطر خرابی و آسیب دیدگی سیستم لوله‌کشی کاهش می‌یابد.
 • کارایی بالا: روش لوله بازکنی با کمپرسور هوا، یکی از روش‌های کارآمد و سریع برای رفع گرفتگی‌ها در سیستم لوله‌کشی است. با استفاده از این روش، می‌توان به سرعت و با کارایی بالا، مشکل را برطرف کرد.

 

روش لوله بازکنی با کمپرسور هوا یکی از روش‌های پیشرفته و کارآمد برای رفع گرفتگی‌های سیستم لوله‌کشی است. شرکت ما نیز با استفاده از این روش و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات لوله بازکنی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. اگر شما نیز با مشکل گرفتگی در سیستم لوله‌کشی خود مواجه شده‌اید، می‌توانید با شرکت ما تماس بگیرید و با استفاده از روش لوله بازکنی با کمپرسور هوا، مشکل را به سرعت و با کیفیت برطرف کنید.

بهتر است بدانید:لوله بازکنی تخلیه چاه جنت آباد

انواع دستگاه های لوله بازکنی ونحوه انجام کار:

لوله بازکنی با فنر برقی

یک روش پیشرفته و کارآمد برای رفع گرفتگی‌ها در سیستم لوله‌کشی است. در این روش، از یک دستگاه فنر برقی با قدرت بالا استفاده می‌شود. فنر برقی با جنس و ساختار خاصی طراحی شده که قابلیت تحمل فشار و نیروی بالا را دارد و به راحتی می‌تواند درون لوله‌ها حرکت کند. با استفاده از فنر برقی، مواد و رسوبات موجود در داخل لوله جمع‌آوری و از بین برده می‌شوند و گرفتگی‌ها را برطرف می‌کند.

استفاده از فنر برقی در لوله بازکنی دارای مزایای زیادی است که به طور خلاصه در زیر آورده شده است:

 • کارایی بالا: فنر برقی با قدرت بالا و با قابلیت حرکت درون لوله، می‌تواند به سرعت و با کارایی بالا، گرفتگی‌ها را برطرف کند.
 • قابلیت تطبیق با انواع لوله‌ها: فنر برقی با قابلیت تغییرات و تطبیق با انواع لوله‌ها طراحی شده است. بدین ترتیب، می‌توان از این روش در لوله‌های مختلفی از جمله لوله‌های فلزی، پلاستیکی و غیره استفاده کرد.
 • عدم نیاز به محلول‌های شیمیایی: استفاده از فنر برقی، نیازی به استفاده از محلول‌های شیمیایی برای حل کردن رسوبات و گرفتگی‌ها ندارد و فقط با استفاده از فشار و نیروی بالا، مشکل را برطرف می‌کند.
 • ایمنی بیشتر: استفاده از فنر برقی در لوله بازکنی، خطر بروز آسیب در سیستم لوله‌کشی کاهش می‌یابد. زیرا در این روش، از فشار و نیروی بالای فنر برای حرکت مواد استفاده می‌شود و خطر خرابی و آسیب دیدگی سیستم لوله‌کشی کاهش می‌یابد.

 

روش لوله بازکنی با فنر برقی یکی از روش‌های پیشرفته و کارآمد برای رفع گرفتگی‌های سیستم لوله‌کشی است. شرکت ما نیز با استفاده از این روش و با استفاده از دستگاه فنر برقی با قدرت بالا، خدمات لوله بازکنی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. اگرشما نیز با مشکل گرفتگی در سیستم لوله‌کشی خود مواجه شده‌اید، می‌توانید با تماس با شرکت ما، از خدمات لوله بازکنی با فنر برقی استفاده کنید. ما با داشتن تیم متخصص و تجهیزات پیشرفته، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

 

چهار پایه دور فولی

 

چهار پایه دور فولی یا Four-legged fullie یکی از انواع دستگاه‌های لوله بازکنی است که برای رفع گرفتگی‌ها و رسوبات داخل لوله‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه دارای چهار پایه است که به صورت پایه‌های مستطیلی در زمین قرار می‌گیرند و یک اهرم در بالای آن‌ها وجود دارد که با کمک آن، فنر با نهایت سرعت به چرخش در می‌آید.

در این دستگاه، فنر به صورت دایره‌ای درون لوله قرار می‌گیرد و به کمک شتاب دهنده، به چرخش در می‌آید و رسوبات و گرفتگی‌های داخل لوله را از بین می‌برد. قدرت این دستگاه‌ها در لوله بازکنی تهران، به دلیل استفاده از فنر با نهایت سرعت، از 375 تا 550 می‌باشد.

استفاده از چهار پایه دور فولی در لوله بازکنی، دارای مزایای زیادی است که به طور خلاصه در زیر آورده شده است:

 • افزایش کارایی: با استفاده از چهار پایه دور فولی، قدرت و کارایی در لوله بازکنی افزایش می‌یابد و می‌توان به صورت دقیق‌تر و با سرعت بیشتری گرفتگی‌ها را از بین برد.
 • استفاده آسان: استفاده از چهار پایه دور فولی به صورت آسان و سریع صورت می‌گیرد و دستگاه قابل حمل و جابجایی است.
 • ایمنی بیشتر: با استفاده از دستگاه چهار پایه دور فولی، خطرات ناشی از استفاده از دستگاه های سنتی و دستی برای لوله بازکنی به حداقل می‌رسد و ایمنی بیشتری برای کاربر فراهم می‌شود.

 

چهار پایه دور فولی یکی از دستگاه‌های پیشرفته و کارآمد برای رفع گرفتگی‌ها در سیستم لوله‌کشی است. شرکت ما نیز با استفاده از این دستگاه و با داشتن تیم متخصص، بهترین خدمات را در زمینه لوله بازکنی به مشتریان ارائه می‌دهد.

بیشتر بدانید:لوله بازکنی بلوار فردوس

سه نظام

سه نظام (Three systems) که در اینجا به آن اشاره شده، در واقع به مجموعه ای از قطعات و اجزای داخلی یک دستگاه اشاره دارد که برای انجام کار خاصی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه دارای سه قطعه فلزی است که درون آن یک موتور پرقدرت نیز قرار دارد و به وسیله سه نظام به فنر متصل می‌شود تا قدرت دستگاه را بیشتر کند.

این سه نظام شامل قسمت‌هایی مانند محور، چرخ دنده و چرخ موشکی هستند. با قرار گرفتن فنر در داخل لوله، با دستگاه سه نظام ارتباط برقرار می‌شود و با فعال شدن موتور، فنر به سرعت چرخش می‌کند و رسوبات و گرفتگی‌های داخل لوله را از بین می‌برد.

اما باید توجه داشت که سه نظام ابزار مصرفی و استهلاک پذیر است، به این معنی که با گذشت زمان و استفاده مکرر، کارایی آن کاهش می‌یابد و نیاز به تعویض آن‌ها با نظر به شرایط و میزان استفاده دارد. لذا برای حفظ کارایی دستگاه، لازم است این قطعات را به موقع تعویض و نگهداری کرد.

دستگاه مکش پمپ مکنده

دستگاه مکش، که به طور عمومی با نام پمپ مکنده (Suction pump) شناخته می‌شود، یکی از ابزارهای مهم در صنعت و سایر حوزه‌های مختلف است. این دستگاه از یک موتور قدرتمند تشکیل شده است که در بدنه‌ی آن نصب شده است و با کمک یک لوله، مایعات یا گازها را از یک مخزن یا محفظه‌ی دیگر به داخل آن می‌کشد.

در مورد کاربرد دستگاه مکش در تانکرهای تخلیه چاه، این دستگاه به دلیل قابلیت کشش بسیار بالا، می‌تواند مواد لجنی و فاضلابی را که در تانکرها به دلیل وزن و ذخیره شدن در کف تانکر، به راحتی حرکت نمی‌کنند را کشیده و به مخزن منتقل کند. همچنین در مواردی که پمپ کف‌کش کاربرد ندارد و یا دهانه‌ی چاه به اندازه‌ی کافی باز نیست، می‌توان از دستگاه مکش استفاده کرد.

استفاده از دستگاه مکش، به دلیل سادگی و کارایی آن، در حوزه‌های مختلفی از جمله بخش صنعتی، کشاورزی، ساختمانی و خدمات شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ابزار فرقونی برای باز کردن گرفتگی لوله

ابزار فرقونی (Pipe wrench) یکی از ابزارهای مهم در حوزه‌ی ساختمانی و تعمیرات است که برای باز کردن و فشردن لوله‌ها و موارد دیگری که نیاز به کشش و فشار دارند، استفاده می‌شود. این ابزار معمولاً از یک موتور بسیار قوی، تسمه، دسته فرقونی مانند، دو عدد چرخ برای هدایت، فولی و کلید راست گرد تشکیل شده است.

در دستگاه فرقونی، دسته فرقونی به عنوان نقطه‌ی اتصال ابزار به لوله استفاده می‌شود و با چرخاندن دسته، تسمه‌ی موتور به حرکت درمی‌آید و باعث باز شدن و فشردن لوله می‌شود. قطر فنرهای مورد استفاده در این دستگاه بیشتر از دستگاه‌های معمولی است و این امر باعث می‌شود که بتواند با لوله‌هایی با قطر بزرگتر نیز کار کند.

دستگاه فرقونی برای شرکت‌ها و ادارات بزرگ که در حوزه‌ی ساختمانی و تعمیرات فعالیت می‌کنند بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل قدرت بالای موتور و قطر بزرگ فنر‌ها، این دستگاه می‌تواند با لوله‌هایی با ابعاد بزرگ و حجم بالا کار کند و به راحتی گرفتگی‌های موجود در آن‌ها را رفع کند.

بیشتر بدانید:لوله بازکنی آزادی

دستگاه کیفی

دستگاه کیفی یکی از ابزارهای کارآمد در حوزه‌ی تخلیه فاضلاب و پاکسازی لوله‌ها است که برای رفع گرفتگی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با حمل آسان و قابلیت استفاده‌ی آسان، یکی از ابزارهای محبوب در حوزه‌ی تخلیه فاضلاب است.

دستگاه کیفی شامل پمپ و موتور است که همانند دستگاه‌های دیگر عمل می‌کنند. اما تفاوت اصلی دستگاه کیفی در فنر آن است که در مخزن کیف مانند تعبیه می‌شود. بنابراین، هنگام استفاده از این دستگاه، نیازی به باز کردن فنر در زمین نیست و این امر باعث سهولت و راحتی در کار با دستگاه می‌شود.

دستگاه کیفی برای رفع اکثر گرفتگی‌ها، از جمله لجن، چربی، مواد زباله‌ای و غیره، مناسب است. با توجه به قابلیت حمل و استفاده آسان، این دستگاه معمولاً در خانه‌ها و ساختمان‌های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به کارایی و کاربرد دستگاه کیفی، پیشنهاد می‌شود که در صورت نیاز به ابزاری مناسب برای رفع گرفتگی‌ها، این دستگاه را در نظر بگیرید.

پمپ کف کش

پمپ کف کش (Effluent Pumping System – EPS) یکی از ابزارهای مهم در حوزه‌ی تخلیه و فرآوری فاضلاب است که برای تخلیه فاضلاب و چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پمپ از پره، خازن، مخزن سیم پیچی موتور و آرمیچر ضد آب تشکیل شده است.

پمپ کف کش به دلیل کارایی فراوانی که در چاه‌های گرفته با لجن و چربی دارد، برای تخلیه فاضلاب و چاه‌هایی که دارای گرفتگی‌های شدیدی هستند، استفاده می‌شود. اصل کار پمپ کف کش، پاک کردن ضایعات است. به طوری که با نمک یا گل و لای، لجن ته‌نشین شده، ماسه‌ها و پسماندهای ریز را از چاه پاک می‌کند.

پمپ کف کش در محیط‌هایی که به دلیل گرفتگی‌های شدید، پمپ کف‌کش کاربرد دارد، بسیار کارآمد است و می‌تواند به راحتی با چالش‌های موجود در محیط‌های پر گرفتگی مقابله کند. این پمپ برای تخلیه فاضلاب در خانه‌ها، ساختمان‌های تجاری و صنعتی، فضای باز و حتی در کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله بازکنی با دریل یا دستگاه مته

لوله بازکنی با استفاده از دریل یا دستگاه مته، یکی از روش‌هایی است که برای رفع گرفتگی‌های لوله‌های آب و فاضلاب استفاده می‌شود. در این روش، از یک دستگاه دریل یا مته، به عنوان ابزار اصلی استفاده می‌شود که با استفاده از طرح‌های مختلف، می‌توان به راحتی گرفتگی‌های موجود در لوله‌ها را رفع کرد.

برای انجام لوله بازکنی با دریل یا دستگاه مته، ابتدا باید دستگاه را روشن کرده و سپس مته را به دستگاه متصل کرد. سپس با حرکت دادن مته در داخل لوله، می‌توان گرفتگی‌های را رفع کرد. در صورتی که گرفتگی بسیار شدید باشد، می‌توان از مته‌های با سایز و طرح‌های مختلف استفاده کرد و یا از ابزارهای تخصصی تر مانند سری لوله بازکنی، استفاده کرد.

لوله بازکنی با دریل یا دستگاه مته، یک روش سریع و کارآمد برای رفع گرفتگی‌های لوله‌هاست. با این حال، برای انجام این کار، باید دقت کافی را داشته باشید و از ابزارهای مناسب و با کیفیت استفاده کنید. همچنین، برای جلوگیری از آسیب دیدن لوله‌ها، باید از این روش با دقت و هوشمندی استفاده شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نقطه یاب و پیشرفته

دستگاه پیشرفته و نقطه‌یاب در تهرانسر که توسط لوله بازکنی شیک استفاده می‌شود، یکی از ابزارهای مهم در تشخیص ترکیدگی لوله‌ها است. با استفاده از این دستگاه، می‌توان به سرعت و با دقت بالا، ترکیدگی‌های موجود در لوله‌های آب و فاضلاب را تشخیص داد و آن‌ها را تعمیر کرد.

تخلیه چاه در تهرانسر، یکی از خدماتی است که توسط لوله بازکنی شیک ارائه می‌شود. با استفاده از ابزارهای مناسب، متخصصین لوله بازکنی شیک، می‌توانند به راحتی چاه‌های فاضلاب و لوله‌های آب را تخلیه کرده و همچنین در صورت وجود گرفتگی‌ها و ترکیدگی‌ها، آن‌ها را تعمیر کنند.

دستگاه پیشرفته و نقطه‌یاب، با توجه به قابلیت تشخیص دقیق و سریع ترکیدگی‌های لوله‌ها، یکی از ابزارهای محبوب در تعمیرات لوله‌ها و تخلیه چاه‌ها است. با استفاده از این دستگاه، می‌توان به سرعت و با دقت بالا، محل ترکیدگی در لوله‌ها را تشخیص داد و آن‌ها را تعمیر کرد. همچنین، با توجه به کارایی و کیفیت خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی شیک، تخلیه چاه در تهرانسر، به یکی از خدمات محبوب در این حوزه تبدیل شده است.

بهتر بدانید:لوله بازکنی مرزداران

9 پاسخ

 1. سلام
  آقای کرمی ممنون از این سرویس کار خوبی برای من فرستادی خانم من خیلی رازی بود از کارش چون کارش تمیز بود و قیمت خوبی هم گرفت واقعن دو بار اومدن خونه ما واقعن مارااذیت کردن قیمت های هجومی از ماست خواستن کارما کشید به کلانتری من به تمام دوستان آشنایان میدیم شماره شما را ولی باز هم از شرکت ما رازی هستم شماره تلفن شما را هم میدم به تمام دوستان ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

 2. سلام
  ببخشید تو تهرانسرهم کار تخلیه چاه انجام می دهید خونه ما ۶۰ واحد هست ممنون میشم بهت آدرس بدم بیاید نگاه کنید هم برای بازوبست درب چاه فاظلاب وهم برای تخلیه چاه
  قربانی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *